مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی: هوشمند جایگاه CNG در دو جایگاه در حال آزمایش است

download 9 خبر عجیب

شفقنا- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: در حوزه جایگاه های هوشمند CNG، شرکت های دانش بنیان شناسایی شده اند و به دنبال این هستیم که در آینده نزدیک این کار را در ۲ جایگاه به صورت آزمایشی انجام دهیم.

به گزارش شفقنا از مهر، علی اکبر نژادعلی در مراسم تبادل پنج تفاهم نامه با شرکت های دانش بنیان با اشاره به اینکه یکی از وظایف شرکت پخش تامین، ذخیره و توزیع فرآورده های نفتی و افزود: برای این شرکت در 37 منطقه عملیاتی حائز اهمیت است و برای توزیع روزانه 250 میلیون محصول اصل در مناطق مختلف این امر انجام می شود.

وی افزود: این امر توسط یکسری زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود و به منظور همکاری با شرکت های دانش بنیان و تحقق شعار سال از ابتدای سال اقدام به شناسایی شرکت های دانش بنیان در این امر کرده ایم. رشته.

نژادعلی تصریح کرد: در حوزه هوشمندسازی جایگاه های CNG با وجود تصویب در سال های اخیر با یک سری ناکارآمدی ها مواجه شدیم و همین امر باعث شد این طرح مغفول بماند و ادامه پیدا نکند.

وی افزود: چند شرکت دانش بنیان در این حوزه شناسایی شده اند و به دنبال اجرای آزمایشی آن در 2 نقطه در آینده نزدیک هستیم و در صورت موفقیت در 2500 محل گاز طبیعی دیگر نیز عرضه می شود.

این مسئول ادامه داد: به منظور بهینه سازی فرآیند تخصیص سوخت و یکپارچه سازی پرداخت، مطالعات و آزمایشات زیادی انجام شد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ضمن معرفی سایر پروژه های دانش بنیان گفت: ارتقای فرآیند کیفی توزیع و تغییر دانش سامانه هوشمند، مدیریت مصرف، افزایش ایمنی و مکان یابی ربات های چند منظوره از جمله مواردی است که بر اساس پروژه های دانش بنیان است. شرکت پخش

  گزارش تصویری: زیبایی جنوب ایران; جزیره کشم هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید