مجموعه گردشگری ورزشی به زودی در جویبار ساخته می شود/ جویبار برای توسعه نیازمند تغییرات اساسی است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران در پنجمین سفر خود به شهرستان جویبار در دیدار با خانواده ها، خانواده های معزز شهدا و فعالان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان جویبار، اظهار داشت: شهرستان جویبار با وجود اینکه قهرمانان ملی و ورود گردشگران به منطقه وجود دارد، هتلی وجود ندارد، گفت: این چالش به زودی با کمک یکی از بانک های کشور و احداث ورزشگاه حل خواهد شد. مجموعه گردشگری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه محل احداث این مجتمع در شهرستان جویبار انجام شده است، افزود: جویبار نیازمند تحول است و مشکلات زیرساختی برای توسعه اقتصادی منطقه بسیار جدی است.

وی با بیان اینکه سالانه میلیون ها نفر به عشق رزمندگی و دیدن قهرمانان این منطقه به شهرستان جویبار سفر می کنند، گفت: باید از این ظرفیت برای توسعه گردشگری سلامت و ورزشی نهایت استفاده را برد.

استاندار مازندران با انتقاد از مشکلات حکمرانی شهری جویبار تصریح کرد: فرماندار جویبار باید با استفاده از ظرفیت نخبگان، کارشناسان و دانشگاهیان برنامه علمی و عملی برای تحول اساسی در این حوزه تهیه کند.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم در این کشور انجام خواهیم داد، گفت: رصد و بررسی میدانی مشکلات شهرستان جویبار به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه دولت مردمی آیت الله رئیسی به دنبال حل مشکلات است و مشکلات مردم را نادیده نمی گیرد، گفت: مسئولان با تلاش جهادی توسعه جریان و سایر مناطق مازندران تلاش خواهند کرد.

  شرایط تردد در مناطق دریایی هرمزگان مساعد است

استاندار مازندران جویبار را شهر اصیل کشور دانست و افزود: قهرمانان این کشور پرچم جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های جهانی و المپیک به اهتزاز درآوردند و آوازه این شهر بین المللی است.

حسینی پور ادامه داد: همواره باید به برکت دستاوردهای کشتی گیران ژویبار برای توسعه ورزش این منطقه تلاش کنیم و مسئولان برای رفع مشکلات این دیار گام کامل بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید