لزوم ارتقای منزلت و معیشت معلمان در مدارس غیردولتی

به گزارش خبرگزاری مازندران موج، حسین کمالی در جلسه هیات نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی گفت: در سال 1392 در مدارس و مراکز غیردولتی حضور داشتند. معیشت معلمان در مدارس و مراکز غیردولتی باید توجه داشت که هر چه موسسان مدارس غیردولتی برای معلم از نظر آموزشی، رفاهی و مالی برنامه ریزی کنند، انگیزه بیشتری برای تلاش در جهت خدمت به دانش آموز و رضایتمندی بیشتر دارند. معلم است.به تربیت دانشجوی انقلابی و جهادی کمک می کند.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین و اساسی ترین وظایف ما به عنوان خادمان مردم شریف در فصل ثبت نام مدارس این است که با همدلی و تیمی در جهت ثبت دانش، تکریم ارباب رجوع و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه تلاش کنیم. . دانش آموزان عزیز بیایید این کار را در محیطی آرام و امن انجام دهیم.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه شهریه ثابت است مدارس و مراکز غیر دولتی بر اساس برنامه ها و فعالیت های آموزشی مدارس و وضعیت فضا، تجهیزات و نیروی انسانی تعیین می شود، افزود: شهریه مدارس غیردولتی با توجه به سطح تحصیلات، مقطع تحصیلی، برنامه تحصیلی سالانه متفاوت است. و فعالیت های فوق برنامه

وی در پایان گفت: در خصوص شهریه مدارس غیردولتی نظارت می شود و در صورت اعتراض موسسه پاسخگو هستیم و همچنین از طریق سامانه https://www.mosharekatha.ir/ یا با مراجعه به ارزیابی عملکرد و شخصی اداره پاسخگویی ما به شکایات ادارات آموزش در سراسر استان پاسخ می دهیم.

  روسیه از دیدار پوتین و محمود عباس خبر داده است

دیدگاهتان را بنویسید