علیه متا به دلیل استفاده از برند شرکتی دیگر شکایت کنید

photo 2022 07 20 11.42.52 780x470 1 خبر عجیب

شفقنا رسانه- شرکت هنر اعلام کرده است که از متا (فیسبوک سابق) به دلیل انتخاب نام متا برای این شرکت و نقض قوانین علائم تجاری شکایت خواهد کرد.

به گزارش شفقنا رسانه آی تی ایران، این شرکت متا یا متا نام دارد. ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که تلاش‌ها برای حل مسالمت‌آمیز این حادثه شکست خورده است و چاره‌ای جز طرح شکایت عمومی وجود ندارد. در بخشی از این بیانیه آمده است: در 28 اکتبر 2021، فیس بوک برند و نام متا ما را تصاحب کرد، که ما بیش از 12 سال است که با خون، عرق و اشک خود به آن کمک کرده ایم. امروز پس از هشت ماه تلاش با حسن نیت برای مذاکره با فیس بوک، به نتیجه ای نرسیدیم و چاره ای جز طرح شکایت از آنها نداریم.

یکی از دلایل مهم ثبت این شکایت، رسوایی های اخیر فیس بوک در خصوص حریم خصوصی کاربران است که به گفته متا. خب این مشکل باعث شده که این شرکت نتواند آنطور که باید و شاید فعالیت کند و برند و نام خود را تبلیغ کند.

در بیانیه این شرکت آمده است که دیگر نمی تواند محصولات و خدمات خود را تحت نام META ارائه کند زیرا کاربران به اشتباه تصور می کنند که محصولات و کالاهای ما متعلق به فیس بوک است.

شرکت متا در سال 2010 راه اندازی شد و در زمینه راه اندازی فناوری هایی مانند واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و جلوه های بصری و صوتی در رویدادهای بزرگی مانند Coachella و SXSW فعالیت می کند، اگرچه فیس بوک نیز قصد دارد از این استراتژی در پلتفرم خود استفاده کند.

  از امروز اجازه ندهید بیگانگان بدون اجازه وارد مکه شوند

دیدگاهتان را بنویسید