عضو هیئت مدیره شرکت عمران عالیشهر: اعطای حدود 15.5 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های نیمه تمام

شفقنا-عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: در کمیته برنامه ریزی شهر بوشهر 154 میلیارد ریال برای پروژه های نیمه تمام و نیازمندی های شهر جدید عالیشهر اختصاص یافت.

به گزارش شفقنا، غلامرضا فلاحی یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از تخصیص 154 میلیارد ریال اعتبار به این شرکت خبر داد. پروژه های نیمه تمام و درخواست های این شهرستان در کمیته برنامه ریزی شهرستان بوشهر گفت: این میزان اعتبار نسبت به سال قبل حدود 25 درصد افزایش داشته است که پیش بینی می شود گام مهمی برای تسریع باشد. و پروژه های نیمه تمام عالیشهر را تکمیل کنند.

وی بیان کرد: از 154 میلیارد ریال سهم فضاهای بیمارستانی، آموزشی و فرهنگی به ترتیب 80، 70 و 4 میلیارد ریال است.

فلاحی ادامه داد: در بین پروژه های ناتمام اولویت پروژه بیمارستان است که با وجود گذشت نزدیک به یک سال از اتمام آن هنوز افتتاح نشده است.

این عضوهیئت مدیره شرکت عمران عالیشهر جدید افزود: این بیمارستان برای افتتاح باید مجهز و کادر درمانی شود که با تلاش مسئولان استانی انتظار می رود هر چه زودتر محقق شود.

فلاحی تصریح کرد: اجرای شبکه فاضلاب از دیگر اولویت های شهر جدید عالیشهر است که باید با تامین اعتبار لازم برای شروع عملیات اجرایی آن اطمینان حاصل شود.

حدود 15.5 میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام شهر جدید عالیشهر اختصاص یافت.

وی گفت: مطالعات و اعتبارسنجی این پروژه حدود 90 درصد انجام شده و در صورت تامین حداقل اعتبار، شرایط آماده برای اجرای آن فراهم می شود.

  جمعه ورامین دارم: «زنی بی حجاب شخصیت و حیثیتش را ربود»

یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تصریح کرد: شهر جدید عالیشهر در سال های اخیر در شاخص های مهمی چون آموزشی، ورزشی، فرهنگی و فضای سبز رشد چشمگیری داشته است، اما شاخص های مد نظر شرکت عمران و شهروندان عبارت است از. هنوز شرایط به دست نیامده ما فاصله کاملی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید