روابط عمومی آبفای اصفهان برنده جایزه ملی روابط عمومی خلاق شد

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جشنواره ملی جوایز روابط عمومی با تاکید بر خلاقیت در برنامه ریزی و اجرای برنامه های عملیاتی روابط عمومی و خلاقیت در تولید محتوای رسانه ای برگزار شد.

روابط عمومی آبفای استان اصفهان برنده جایزه ملی روابط عمومی خلاق در دومین جشنواره ایده های خلاق روابط عمومی شد.

این جشنواره با تاکید بر خلاقیت در برنامه ریزی و اجرای برنامه های عملیاتی روابط عمومی و خلاقیت در تولید محتوای رسانه ای برگزار شد.

دومین جشنواره ایده های خلاق روابط عمومی با هدف معرفی اصول و استانداردهای خلاقیت و طراحی ایده های ناب روابط عمومی، فرهنگ سازی، تکریم و ارائه نخبگان و الگوهای برتر در حوزه روابط عمومی و خلاقیت های ارتباطی، تبیین نقش ارتباطات نوین فناوری ها در توسعه آموزش در فرآیند خلاق و نوآوری، حمایت از تولید، ارائه و ارائه محتوای باکیفیت، به اشتراک گذاری و انتقال ایده ها و تجربیات ناب و متنوع، کسب دانش و راهکارهای عملی برای به حداکثر رساندن فعالیت های ارتباطی و روابط عمومی قرار گرفت. در دستور کار قرار دارد.

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دومین جشنواره ایده های خلاقانه روابط عمومی با تجلیل از شما پدر روابط عمومی ایران، استاد حمید ناتکی پور و با حضور اساتید، پیشکسوتان روابط عمومی، مسئول روابط عمومی انجمن ها، مدیران و متخصصان روابط عمومی سازمان ها و شرکت های دولتی و به صورت خصوصی و با شعار تبیین جهاد، روابط عمومی و امید اجتماعی در تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

لازم به ذکر است؛ روابط عمومی شرکت آبفای استان اصفهان اولین واحد روابط عمومی در سطح شرکت آب کشور است که با پشتوانه 55 سال خدمت درخشان مراحل تعالی و موفقیت را پشت سر گذاشته و با بهره گیری از فناوری های نوین و بهره گیری از ایده های خلاقانه و نوین در تلاش است. برای ایجاد افقی روشن از پیشرفت و دستیابی به تعالی.

  پیام تسلیت آیت الله حسینی بوشهری در پی درگذشت آیت الله فیض

آبفا اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید