رستاآزاد: حدود 9000 مبلغ در ماه محرم به مناطق تبلیغی اعزام شدند.

WhatsApp Image 2021 07 13 at 10.16.34 خبر عجیب

شفقنا- معاون فرهنگی و تبلیغاتی اداره تبلیغات اسلامی اعلام کرد: حدود ۹ هزار مبلغ در ماه محرم امسال به حوزه های تبلیغی اعزام می شوند.

به گزارش خبرنگار شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سعید رستاآزاد در نشست خبری با موضوع برنامه های تبلیغی ماه محرم از بیش از 1500 ساعت کار تخصصی مبلغان در قم خبر داد و اظهار داشت: مشاوره و خدمات روانشناختی رایگان در قالب « خانه های سبز» پروژه اهالی. مناطق محروم استان قم داده می شود.

وی افزود: بیش از 300 تا 400 نفر از این مبلغان شامل برادران و خواهرانی که علاوه بر مدارک حوزوی، دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته روانشناسی هستند و به خانواده های محروم و آسیب دیده خدمات ارائه می کنند در قم ساکن هستند.

معاون فرهنگی و تبلیغاتی دفتر تبلیغات اسلامی در ادامه به برنامه های تبلیغی ویژه ایام محرم پرداخت و گفت: عمیق ترین و اصیل ترین وجه ملت ایران توجه به محرم است و شاید راز آن محبوبیت باشد. از برنامه های این ماه

وی از تهیه کیف محرم برای مبلغان خبر داد و افزود: سه کیف 136 صفحه ای با موضوعات جهاد و شهادت امام سجاد علیه السلام و کیف دوم با موضوعات جایگاه اجتماعی زنان در عاشورا تهیه شد. ، روش تربیت فرزندان.

رستاآزاد تصریح کرد: «ره توشه صوم» در 72 صفحه ویژه مناطق مرزی تهیه شده و حاوی مطالبی چون تبلیغ در مناطق مشترک، توجه به سیره امام حسین (ع) است.

وی از برگزاری سلسله نشست های راویان مکتب حسینی به مناسبت ماه محرم خبر داد و افزود: این دوره گردهمایی مبلغان با محوریت جهاد تبیینی و اساتیدی چون محمدعلی رنجبر، رضا مهکام، عبدالحسین خسروپناه، محمد لسانی، علیرضا پناهیان، مهدی صفری و سید محمدتقی قدری مطالبی را ارائه خواهند کرد.

  پایگاه آمریکایی: ارتش آمریکا کنوانسیون ژنو را در عراق و سوریه نقض می کند

معاون فرهنگی و تبلیغات دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: این سلسله نشست ها از روز شنبه 10 مردادماه از ساعت 10 صبح در سالن همایش های غدیر آغاز و روز چهارشنبه به پایان می رسد.

وی درباره اعزام مبلغان در ماه محرم گفت: 3 هزار سفارش در قم آغاز شده است و پیش بینی می شود 9 هزار مبلغ به مناطق تبلیغی اعزام شوند که سهم قم 6 هزار نفر و مابقی توسط اداره تبلیغات اعزام خواهد شد. شاخه ها. 3000 نفر از این افراد در قالب گروه های جهادی که معمولا بومی مناطق هستند اعزام می شوند.

حجت الاسلام کریم زاد رئیس اداره تبلیغات انفرادی و گروهی اداره تبلیغات اسلامی نیز گفت: این ماموریت ها طبق روال گذشته در دو قسمت انفرادی و گروهی انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: در قم 150 مبلغ در قالب 15 گروه تبلیغی با محوریت کودکان و نوجوانان در بوستان ها مشغول به فعالیت هستند که تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره اعزام تبلیغات انفرادی و گروهی اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به درخواست سازمان ها و نهادها برای اعزام مبلغان گفت: مبلغان از 17 تا 29 مردادماه به موسسات متقاضی اعزام می شوند.

وی با اشاره به افزایش درخواست ها برای اعزام مبلغان در آستانه ماه محرم، تصریح کرد: این درخواست ها از طریق سامانه سمتا دریافت و پذیرفته می شود. علاوه بر این کانال ظرفیت تبلیغاتی در ایتا راه اندازی شده که شرایط منطقه و اینها منتشر می شود و مبلغان می توانند به آنجا رفته و ظرفیت خود را اعلام کنند.

  پیروزی پرگل استقلال بر پیکان؛ شاگردان فرهاد جادوی برابری را شکستند!

کریم زاد در پایان پیش بینی کرد: حدود 6 هزار نفر در ماه محرم امسال از قم اعزام می شوند که از این تعداد 2500 نفر در قالب 210 گروه تبلیغی و 3 هزار نفر به صورت انفرادی فعالیت خواهند کرد.

وی درباره فعالیت مجازی مبلغان افزود: مبلغان عمومی ما در کنار ماه های تبلیغ، فعالیت تبلیغی مستمری نیز دارند که کانال هایی را در فضای مجازی ایجاد می کنند تا با محل تبلیغ خود ارتباط مستمر داشته باشند و به شبهات و مطالب پاسخ دهند. آنها همچنین یک تبلیغ را بارگذاری می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید