دانشجوی قلدر به خاطر نجات جان یک نوجوان دستگیر شد

1529123 خبر عجیب

شفقنا- دانش آموز معروف عامر در یکی از پارک های تهران مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش قرار گرفت.

به گزارش شفقنا، حجت الاسلام مهدی فخارپور چهارشنبه 31 تیرماه برای ورزش صبحگاهی به بستان پلیس در منطقه پارس تهران رفت که متوجه شد عده ای از اراذل و اوباش به پسر جوانی حمله کرده و او را با قمه و چوب مورد ضرب و شتم قرار دادند.

او از آنها التماس می کند که نوجوان را آزاد کنند و سعی می کند او را نجات دهد، اما راهزنان با قمه و چاقو به او ضربه می زنند و او را به بیمارستان می فرستند.

دقایقی بعد مهاجمان بلافاصله با خودرو از منطقه متواری شدند اما شماره خودروی آنها توسط یکی از افراد حاضر در پارک ثبت شد و به این ترتیب مظنون اصلی توسط ماموران پلیس دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

به گزارش مرکز خبر خوجه، ماموران ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور در منزل این دانش آموز ایثارگر از وی دلجویی کردند.

مهدی فخارپور با وجود جراحت جسمی ناشی از برخورد بطری شیشه ای به چشم راست و جراحات سوراخ شدن پیشانی و بازو از نحوه ثبت گزارش حادثه توسط افسر پلیس گلایه کرد و جراحات وارده به شرکت کنندگان در درگیری ذکر شد و شاهدان عینی علت جراحات را بیان کردند.

وی ادامه داد: حفظ جان یک انسان به قدری مهم است که خداوند آن را معادل جان همه انسان ها می داند و خدا را شاکرم که به این موفقیت دست یافتم و فرقی نمی کند چه جور آدمی باشد. ما خدمت می کنیم.

  شهادت حضرت فاطمه معصومه (س) کجا برویم؟

فخارپور تصریح کرد: با وجود اینکه وظیفه دینی و انسانی خود را برای حفظ جان یک نوجوان انجام دادم، اما حمایت و همدلی این ستاد باعث دلگرمی و دلگرمی آن شده است.

دیدگاهتان را بنویسید