حضور هزار معلم فوتسال کشور در شیراز

به گزارش خبرگزاری موج فارس، محمد خلیل عسکری مدیرکل آموزش و پرورش فارس در جلسه ستاد برگزاری مسابقات فوتسال نخبگان فرهنگی کشور در شیراز با اشاره به محیط فیزیکی گفت: سند مبانی تحول آموزش و پرورش باید محور همه فعالیت ها باشد و مبانی آن باید عنوان اصلی در نظر گرفته شود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به انتخاب تیم اخلاق مسابقات گفت: ورزش ارتباط زیادی با حوزه اخلاق دارد که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

عسگری تاکید کرد: در مسابقات سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، اهمیت نماز و تکریم معلم باید در اولویت قرار گیرد و بر این اساس فعالیت ها برنامه ریزی شود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس به خلاقیت و نوآوری در فعالیت ها اشاره کرد و گفت: ایجاد پیوست های فرهنگی و محتوای برنامه ها باید در مسابقات مورد توجه قرار گیرد و در نتیجه از ظرفیت دانش آموزان استفاده شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس نیز در این نشست گفت: مسابقات فوتسال معلمان کشور با حضور 62 تیم شامل: 32 تیم زیر 40 سال و 30 تیم بالای 40 سال برگزار می شود.

سیدکاظم حسینی گفت: این مسابقات در سالن های فوتسال شهید ربانی، شهید ابوالفتحی، پوریای ولی و دانشکده شهید باهنر برگزار می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: افتتاحیه این مسابقات 11 مرداد در ورزشگاه بعث برگزار می شود.

حسینی گفت: 15 مردادماه مسابقات فینال و مسابقات انتخابی برگزار و در نهایت فینال این مسابقات انجام می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: استان فارس علاوه بر این رویداد ورزشی میزبان نشست روسای ادارات تربیت بدنی و سلامت سراسر کشور خواهد بود که مسئولان وزارت آموزش و پرورش نیز در آن حضور خواهند داشت.

  رئیس سازمان حج و زیارت: سفرهای زیارتی در سوریه از هفته آینده آغاز می شود

خاطرنشان می شود: در پایان این جلسه تصمیمات مسئولان کمیسیون های ستاد برگزاری مسابقات نیز به آنان ارائه شد و این افراد نیز گزارشی از فعالیت های اخیر کمیسیون خود ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید