توزیع 1000 بسته معیشتی به تبرکات علوی ساری

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، آیت الله محمدبکر محمدی لائینی در این مراسم گفت: قدردان مردمی هستیم که بر اساس ایمان و اعتقاد خود در یاری امامزاده ها تلاش می کنند و فضای پربرکت بقاع نیز باید زمینه ساز باشد. تقویت ایمان مردم با انجام کارهای فرهنگی.

وی ادامه داد: به مناسبت عید غدیرخم بسته های معیشتی تحت عنوان تبرکات علوی از طرف اداره کمک ها و فعالیت های خیریه ساری جهت توزیع در بین جامعه هدف واجد شرایط اهداء توزیع شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: تاکنون بیش از 200 هزار بسته معیشتی از سوی اداره کل نذورات و امور خیریه استان بین نیازمندان توزیع شده است که هزینه آن در راستای اهداف خیرین و خیرین است. این موضوع قابل ارزیابی است

وی با قدردانی از عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه مازندران و اداره اوقاف ساری در امر کمک های مردمی، تصریح کرد: برای حمایت از کمک به نیازمندان و مؤمنان بسیار تلاش کرده اند و از کمک های مردمی به بهره برداری واقعی می رسانند که امیدواریم کمک های خیرین باشد. در دست مردم است.حق صدقه را بپردازید.

آیت الله لائینی در پایان گفت: امامزاده عباس (ع) از امامزادگان معروف مازندران و جایگاه مهمی در سرزمین علویان دارد.

توزیع 200 هزار بسته اهدایی در مازندران

حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل کمک ها و امور خیریه مازندران نیز در این مراسم گفت: امامزاده عباس (ع) یکی از مکان های شاخص دیار علویان است که در برنامه های مختلف فرهنگی حضور موثری دارد. ، مناسبت های ملی و مذهبی و یادمان شهدا و پیر غلامان.

  من آماده مذاکره با پوتین هستم

وی افزود: خیرین و خانواده های معظم شهدا در عرصه های مختلف وقف، ساخت و توسعه امامزاده ها و بسته های معیشتی حضور فعال داشتند که جای قدردانی دارد.

مدیرکل کمک های خیریه و خیریه مازندران با بیان اینکه 97 درصد کمک های استان مربوط به محل است و باید در همان مکان و با نیت هزینه شود، گفت: کمک های مردمی در این استان مربوط به محل است.

حجت الاسلام حیدری خاطرنشان کرد: 128 طرح بدون کمک دولتی در استان اجرا می شود، همچنین طرح دوازدهم هر ماه به نام و نیت امام زمان (عج) در بحث کمک های دینی اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید