از سایت های مذهبی و حوزوی؛ پست های خالی مشاغل قرآنی ادارات دولتی/ «الغنوشی» تبرئه شد/ مجموعه سوابق فرهنگی و آموزشی طلاب حوزه های علمیه/ تأسیس حسینیه کودکان شورای سید در تهران

WhatsApp Image 2021 05 26 at 13.49.53 خبر عجیب

شفقنا- رسانه های متعدد و متنوع دینی و حوزوی کشورمان را با پوشش گسترده عناوین خبری و مطالب مرتبط با اهداف و موضوع فعالیت خود اطلاع رسانی کنید.

شفقنا گزیده ای از مهم ترین اخبار این رسانه ها را در اختیار مخاطبان محترم قرار می دهد:

تدوین گزارش فرهنگی تربیتی طلاب مدارس علمیه

حوزه علمیه خواهران: حجت الاسلام محضر، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران، کادرسازی برای نظام را از اهداف اصلی حوزه های علمیه دانست و گفت: تدوین کارنامه فرهنگی و آموزشی به منظور کادرسازی طلاب در حوزه فرهنگی، تبلیغ و غیره یکی از سیاست های حوزه علمیه خواهران است.

دومین دوره مسابقات کشوری صحیفه سجادیه در قم برگزار می شود

حوزه: دومین دوره مسابقات سراسری صحیفه سجادیه به همراه جوایز بر اساس متن یا قالب سخنرانی در شرح دعای پانزدهم صحیفه سجادیه توسط استاد در مسجد امام حسن عسکری(ع) پردیسان روز یکشنبه 11 مرداد برگزار می شود. اعوانی.

راه اندازی تالار کودک شورای سید در تهران

شبستان: حسینیه کودک ویژه کودکان چهار تا هفت ساله به همت هیئت سید واقع در تهران، خیابان 17 شهریور، بلوار قیام، با همکاری مجتمع آموزشی آیت برگزار می شود.. این حسینیه از روز اول تا دوازدهم محرم است 8 در حالی که 13 آدرس: بلوار قیام، کوچه شهید منفرد عادل، پ 2دبستان دخترانه آیت قرآن تأسیس شد..

فرصت های شغلی استخدامی خدمات دولتی قرآنی

ایکنا: شریفی از قاریان برجسته قرآن کریم گفت: جای خالی قرآن در ادارات احساس می شود و فعالیت در این حوزه با نظارت معاونت فرهنگی مشخص می شود. به جای اینکه فرهنگ زیرمجموعه قرآن باشد، قرآن یک زیرمجموعه فرهنگی است.» کارشناس یا معاون قرآن اداره باید تجربه قرآنی داشته باشد تا شناخت کافی از نیازهای قرآن داشته باشد. میدان

  حضور ایران در 16 بازی کشورهای اسلامی

الغنوشی تبرئه شد

ابنا: مقامات قضایی تونس پس از 10 ساعت بازجویی در پرونده جمعیت نامه، راشد الغنوشی، رئیس جنبش النهضه را تبرئه کردند. الغنوشی پس از ترک دادگاه گفت که وکلای او موفق شده اند ثابت کنند که اتهامات علیه او پوچ و ساختگی است.

وی با تاکید بر اینکه این قضیه ربطی به موضوع همه پرسی قانون اساسی در این کشور ندارد، تاکید کرد که این اتهامات از سوی احزاب مطرح شده است که نتوانسته اند النهضه را در انتخابات شکست دهند.

دیدگاهتان را بنویسید