آغاز فعالیت چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک در مشهد

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سعید سیفی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی مشهد اعلام کرد: به منظور ایجاد بازارهای جدید برای فروش هر چه بیشتر تولیدکنندگان، ارتباط مستقیم شرکت کنندگان با انجمن ها و اتحادیه های مرتبط، رفع نیازهای کاربران. ، نمایشگاه بین المللی مشهد از 7 تیرماه میزبان چهاردهمین نمایشگاه تخصصی پلاستیک، ماشین آلات و صنایع وابسته و دوازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین، لاک صنعتی، چسب و مواد شیمیایی است.

سیفی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف معرفی محصولات با کیفیت ایرانی به مشتریان، تشویق تولیدکنندگان به ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت و ایجاد زمینه های کارآفرینی و جذب سرمایه برای حمایت از کسب و کارها به ویژه تولیدات داخلی برگزار می شود.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی مشهد وی افزود: در این نمایشگاه که از شامگاه سه شنبه 7 تیرماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز به کار کرد، حدود 100 شرکت و تولیدکننده از سراسر کشور محصولات خود را در فضایی به وسعت حدود 10 هزار متر مربع از فردوسی به نمایش می گذارند. سالن نمایشگاه بین المللی را برای شهروندان مشهدی و بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته است.

وی افزود: برای اولین بار چهار گروه پتروشیمی از خوزستان، اروند، شازند و کارون و شرکت هایی از استان های تهران، خراسان شمالی، قم، تبریز، اصفهان، خوزستان، فارس، کرمانشاه، یزد، اراک، لرستان و البرز محصولات شما را برای بررسی ارائه کردند.

سیفی خاطرنشان کرد: نمایندگانی از کشورهای چین، امارات، تایوان و ترکیه نیز در این نمایشگاه حضور داشتند و حوزه فعالیت شرکت کنندگان شامل پتروشیمی، تولید و فروش است. صنایع پلاستیک و مواد اولیه، ماشین‌های تزریق پلاستیک صنعتی، تولید پلی‌اتیلن، گرانول‌ها، مستربچ‌ها و محصولات کامپوزیت، ماشین‌های بازیافت و شستشوی مواد پلاستیکی، آسیاب گرانول، سانتریفیوژ، چاقوهای وب، دستگاه‌های جوهرافشان، محصولات پلاستیکی خانگی، صنایع چسب و تولید و گچ رنگی که به بازدیدکنندگان خدمات رسانی خواهد کرد.

  بایدن به سوءقصد به نخست وزیر عراق واکنش نشان داد

وی در خصوص بازدید هیات های خارجی از نمایشگاه مذکور تاکید کرد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور هیاتی از جمهوری قرقیزستان شامل: ضیاءالدین جمال الدین اف، نماینده تام الاختیار رئیس جمهور قرقیزستان در منطقه آوش، نوردکان صدیکوف برگزار شد. سفیر جمهوری قرقیزستان در ایران، سلیمان پریمکلوف، معاون وزارت امور خارجه قرقیزستان در مناطق اوش، اولوگ بیک سلیف، مدیر کل موسسه حمل و نقل بار قرقیزستان و محبالی، نماینده اتاق بازرگانی قرقیزستان و صنعت.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی مشهد تصریح کرد: در این نمایشگاه هیئتی 10 نفره متشکل از تجار و مسئولان سازمانی از کابل و هرات افغانستان، نمایندگان صنایع پایین دستی پتروشیمی، رئیس انجمن تولید کنندگان تجهیزات پلیمری و رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پلاستیک مشهد به همراه اساتید دانشگاه و سایر متخصصان و عموم مردم از آخرین دستاوردهای این حوزه ها بازدید کردند.

وی یادآور شد: همچنین با برگزاری سمینار 100 نفره از اتحادیه تولیدکنندگان پلاستیک و بازدید از نمایشگاه، حضور 2 هیئت 70 نفره از انجمن همگن پلاستیک خراسان در روزهای دوم و سوم نمایشگاه، دعوت از اصناف را به همراه داشت. و انجمن های تولیدکنندگان و فروشندگان پلاستیک، مشمع کف اتاق، رنگ و رزین، قطعات خودرو و رستوران داران از دیگر موارد برنامه ریزی شده در این نمایشگاه هستند.

سیفی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به مشکل کرونا، این نمایشگاه از 7 تیرماه لغایت 31 تیرماه فعالیت خود را آغاز کرده است و با رعایت پروتکل های بهداشتی، علاقه مندان می توانند از ساعت 16 عصر از غرفه های متعدد آن بازدید کنند. تا ساعت 10:00 شب.

  دستیابی به نتایج ایمنی مطلوب در فولاد مبارکه حاصل کار گروهی با رعایت رویه های ایمنی است.

دیدگاهتان را بنویسید