کار جهادی دانش بنیان یکی از رویکردهای جدید آبفای استان اصفهان است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین اکبریان اظهار کرد: مجموعه باورها و رفتارهای مبتنی بر روحیه جهادی نوعی فرهنگ سازمانی را شکل می دهد که در راستای توسعه پایدار حرکت می کند.

وی با اشاره به نامگذاری سال 1401 به عنوان سال تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال گفت: تحقق شعار سال را سرلوحه کار خود در شرکت آبفای استان اصفهان و با حمایت دانش بنیان قرار می دهیم. شرکت های مستقر، نیازهای فنی و تجهیزاتی را برآورده می کنیم گامی در جهت اشتغال زایی برداریم.

حسین اکبریان افزود: به آینده خوشبین هستیم که به گفته مقام معظم رهبری کلید همه قفل هاست.

این مسئول بیان کرد: آنچه اساس حکمرانی جهادی را تشکیل می دهد روحیه جهادی همه کارکنان است و برای رسیدن به این هدف متعالی باید از نیروهای متخصص و متعهد استفاده کرد و شناسایی و استفاده بهینه از ظرفیت ها یکی از مهمترین وظایف جهادگران است. مدیر.

مدیر عامل آبفای استان اصفهان افزود: مجموعه باورها و رفتارهای مبتنی بر روحیه جهادی نوعی فرهنگ سازمانی را شکل می دهد که در جهت توسعه پایدار گام برمی دارد.

اکبریان توجه به توسعه بلندمدت و آینده نگر را گام دیگری برای دستیابی به توسعه پایدار دانست و گفت: بهره وری حداکثری از ظرفیت و منابع انسانی با نگاه ملی، تخصصی، همکاری بیشتر با جامعه علمی و پژوهشی و دانشگاهیان. دور سایر رویکردهای جدید شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خوب.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان تشکیل هیئت مشاور در این شرکت برای مشارکت همه همکاران در تصمیم گیری ها اشاره کرد و گفت: ایده های نو، خلاقانه، انتقادی و مسئله محور در آبفای استان اصفهان مورد استقبال قرار می گیرد.

  اساسی این مورد دارای قیمت رسمی است

دیدگاهتان را بنویسید