پیام تسلیت استاندار گیلان در پی شهادت مهدی کامور آستانه

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، استاندار گیلان با صدور پیامی شهادت مهدی کامور آستانه را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

من از مؤمنان و صالحانم، ما خود را وقف خدا نکردیم، پس از آنان کسانی هستند که محبت او را داوری می کنند و از آنان منتظرانند و ما تغییر نمی کنیم (احزاب آیه 23).

شهادت مظلومانه یکی از نیروی انتظامی غیور استان گیلان شهید مهدی کامور از آستانه که در حین انجام مأموریت در استان سیستان و بلوچستان به لقاء الله پیوست و موجب تأثر و درد فراوان شد.

بی شک حفظ امنیت یکی از ارکان مهم جامعه و اولویت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و امروز در ایام منتسب به دهه امامت و ولایت، سرزمین هشت هزار ستاره درخشان، افتخار تقدیم شهید غدیر که جان خود را برای حفظ ثبات و آرامش فدا کرد. ، این لذت بخش است.

شهادت این عزیز جان برکف را در پیشگاه امام عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی)، فرماندهان و افسران غیور نیروی انتظامی، خانواده های معظم شهدا، اقشار مختلف مردم تسلیت عرض می کنم. به ویژه مردم شریف آستانه اشرفیه و بازماندگان معزز این شهید عزیز را تسلیت عرض نموده و ضمن ابراز همدردی، از خداوند متعال برای این شهید علو درجات و برای این شهید صبر و سلامتی مسئلت می نمایم.

مراسم تشییع پیکر ستوان سوم جانباخته «مهدی کامور» صبح روز هفتم تیرماه در مقر فرماندهی انتظامی گیلان جنب میدان گیل برگزار می شود.

پیکر این شهید پس از تشییع در رشت به زادگاهش آستانه اشرفیه منتقل و ساعت 10 صبح در گلزار شهدای آن شهر به خاک سپرده می شود.

  جو بایدن به تحریم بازی های المپیک زمستانی پکن واکنش نشان داد

دیدگاهتان را بنویسید