پاسخ ایران به هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی ویرانگر خواهد بود

به گزارش خبرگزاری موج، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در گفت و گوی تفصیلی با شبکه العالم در خصوص «سیاست های همکاری دولت سیزدهم با کشورهای منطقه»، «آخرین دولت» پرسش هایی را مطرح کرد. از تماس های دیپلماتیک ایران و عربستان سعودی، «واکنش ها به سفر بایدن به منطقه» و «واکنش ها به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی».

کنعانی در این گفتگو تاکید کرد: رژیم صهیونیستی جرات مقابله نظامی با ایران را ندارد و آخرین تهدیدات رژیم صهیونیستی فقط جنگ روانی است.

وی گفت: این رژیم شجاعت و قدرت مقابله نظامی با ایران را ندارد و پاسخ ایران به هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی ویرانگر خواهد بود.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخشی از مصاحبه خود خاطرنشان کرد: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در تشکیل ائتلاف نظامی علیه ایران شکست خورده است و کشورهای منطقه به آمریکا اعتماد ندارند.

وی گفت: تهران نگرانی های امنیتی ترکیه در مرزهای جنوبی این کشور را درک می کند اما با ایده ایجاد منطقه حائل در سوریه مخالف است.

کنعانی همچنین تاکید کرد: واشنگتن تمام محتوای ایران در متن توافقنامه 2015 را نپذیرفته است، واشنگتن باید تضمین واقعی به ایران بدهد. طولانی شدن مذاکرات به نفع هیچ کشوری به خصوص آمریکا نیست.

بر اساس این گزارش مشروح آن گفتگو ساعت 21 امشب منتشر می شود.

  قیمت ارز دولتی امروز 7 اسفند 93 به تعداد 47 ارز عمده اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید