نتایج و سوابق 6 گزینه عضویت در شورای نگهبان بررسی شد

به گزارش خبرگزاری موج، محمدعلی محسنی بندپی سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس با اشاره به جلسه این فراکسیون گفت: خلاصه و برنامه وکلای دادگستری برای حضور در ولی فقیه از سوی رئیس قوه قضائیه ارائه شد. شورا از نظر عضویت کدخدایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مرتضوی، پروین، راه پیک، موسوی و احمدی فر در شورای نگهبان مطرح شدند.

وی با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا گفت: تعدادی از نمایندگان به ویروس کرونا مبتلا شده اند. همچنین با مراجعه به حوزه‌ها متوجه شدیم که تعداد مبتلایان افزایش یافته است، به همین دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و تزریق مجدد کاهش یافته است.» تاکید بر دوز سوم و چهارم واکسن است. . .

نماینده مردم نوشهر در شورای اسلامی گفت: گرانی اجناس در حوزه های انتخابیه و کوچک شدن توده مردم از جمله موارد جدی بود که در جلسه فراکسیون مطرح شد و از دولت خواسته شد تا آن را اتخاذ کند. اقدامات جدی تر برای کنترل قیمت در بازار.

سخنگوی فراکسیون مستقلین در مجلس گفت: سفرهای اخیر مقامات مختلف به منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به وزیر امور خارجه توصیه شد که اصول را رعایت و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران را رعایت و رعایت کنند. منافع ملی از فعالیت های سیاسی در منطقه و در سطح ملی. جهان را تماشا کنید.

  هیچ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بازداشت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید