مدرک انجمن فیلم جوانان برای فیلم «علیخا» در مقطع کارشناسی ارشد اعطا شد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بر اساس مصوبه اولین دوره انتخابی هیات مدیره فیلم، مدرک دوره جامع تولید فیلم انجمن فیلم جوانان ایران معادل فوق لیسانس زیر نظر این هیئت و به داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم از دوره کارگردانی انجمن سینمای جوانان ایران باشند، امتیاز تعلق می گیرد. فوق لیسانس ارزشیابی می گیرند.

این هیئت که مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران در آن عضویت دارد، مدرک کارشناسی ارشد را به عنوان یکی از شاخص های مورد نظر در قوانین خود برای (بررسی صلاحیت متقاضیان کارگردانی فیلم اول) و متقاضیانی که مایل به حضور در بنیاد سینمایی فارابی برای تایید فیلم اول. در صورت داشتن مدرک فوق لیسانس اولویت بیشتری در قبولی در هیئت دارند.

بنیاد سینمایی فارابی در برنامه پنج ساله خود بر اساس «سیاست گذاری، سیاست گذاری و ترسیم خطوط کلی این بنیاد» که از سوی محمد هزائی، رئیس سازمان سینمایی اعلام شد، موظف به تشکیل دبیرخانه این بنیاد شد. صلاحیت هیئت بازبینی حرفه ای اولین کارگردانان فیلم».

این شورا به تازگی در بنیاد سینمایی فارابی با بررسی صلاحیت های حرفه ای کارگردانان، ارزیابی، سازماندهی و تقویت کارگردانان فیلم اولی و با رویکرد عدالت محوری و تمرکززدایی و تقویت حضور جوانان متعهد انقلابی در عرصه فعالیت خود را آغاز کرده است. فعالیت های سینمایی و مدیریتی

  دریاسالار سیاره: باید تئوری بازگشت به دریا را احیا کنیم

دیدگاهتان را بنویسید