شهرداری باید در حین اجرای کار بر پروژه ها نظارت داشته باشد

به گزارش خبرگزاری موج، اعضای شورای شهر تهران در خصوص برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری امروز در تالار شورای شهر نظرات و گفتگوهایی داشتند.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با اشاره به استقبال خوب سرمایه گذاران از همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری، اظهار کرد: از معاونت مالی و اقتصادی تقاضا داریم گزارش مکتوب این همایش را که در واقع با حضور در همایش برگزار و در آن حضور داشتند، ارائه کند. سرمایه گذاران.

وی گفت: شهرداری باید در حین اجرای کار بر پروژه ها نظارت داشته باشد و اجازه چنین تخلفاتی را ندهد.

علی اصغر قائمی عضو شورای شهر تهران نیز اظهار داشت: برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری اقدام خوب و مثبتی بود و باید با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی ناوگان اتوبوسرانی و مترو را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: در برخی فرصت های سرمایه گذاری که می خواهیم بر اساس اسناد و مدارک با امضای معتبر معرفی شوند تا سرمایه گذاران با خیال راحت وارد سرمایه گذاری شوند، مطالعات امکان سنجی که دارای امضای معتبر هستند قابل مشاهده نبود، اما در مجموع برگزاری این رویداد اقدام مثبتی بود. که امیدواریم ادامه داشته باشد.

حبیب کاشانی یکی دیگر از اعضای شورای شهر تهران نیز برگزاری جشن 10 کیلومتری را اتفاق خوبی دانست و گفت: همه دستگاه ها در برنامه دیروز در راستای اعتقادات و اعتقادات خود در میدان حاضر شدند. این مراسم محدود به خیابان ولیعصر نبود بلکه شاهد برگزاری مراسم در سایر مناطق و پارک ها نیز بودیم.

  نمایندگی شهر مشهد در سطح کشورهای اسلامی از نکات مهم عبادی است

وی از حضور مردم استان های دیگر در این مراسم خبر داد و افزود: ازدحام جمعیت حاضر در خیابان ولیعصر بسیار زیاد بود و از ساعت 20:30 اعلام شد که به دلیل نبود فضای آزاد دیگر مردمی در این جشن شرکت نمی کنند.

کاشانی با بیان اینکه باید گزارشی از نتایج همایش فرصت های سرمایه گذاری توسط شهردار ارائه شود، گفت: مردم بدانند که این همایش چه سودی در بخش های مختلف سرمایه گذاری در شهر به همراه خواهد داشت.

ناصر امانی یکی از اعضای شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات مردم منطقه 19 گفت: در 10 ماه گذشته سه شهردار در این منطقه تغییر کرده اند که این گلایه درست است.

وی تاکید کرد: نیروهای زیادی در شهرداری داریم و مردم خواستار استفاده از نیروهای بومی در منطقه هستند. از شهردار تهران تقاضا داریم هر چه سریعتر شهردار ثابت منطقه 19 را تعیین کند.

عضو شورای شهر تهران ضمن حمایت از حقوق کارمندان خاطرنشان کرد: مردم با دیدن کارمندان ناراضی هستند و به آنها حمله می کنند. در دولت اعلام شده بود که حقوق کارکنان دولت 10 درصد افزایش می یابد اما از 12 هزار کارمند شهرداری تهران، 2 هزار نفر حتی یک ریال افزایش حقوق دریافت نکردند.

امانی افزود: افزایش حقوق کارکنان شهرداری مناسب نبود. از شهردار می خواهیم موضوع حقوق کارمندان را با جدیت در شورای دولت مطرح کند و افزایش حقوق ویژه کارکنان را پیگیری کند. شهرداری بار مالی این اقدام را پذیرفته و باری بر دوش دولت ندارد، لذا از شهردار تهران تقاضا داریم درخواست دولت برای صدور مجوز برای این اقدامات را با جدیت پیگیری کند.

  دادگاه عالی آمریکا حق قانونی سقط جنین را لغو کرد

مهدی اهاریان رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران ضمن ابراز امیدواری نسبت به راه اندازی شهر علوی در پایتخت گفت: شهر علوی شهری است با فاصله کمی بین شمال و جنوب و امیدواریم که که این امر در دوره ششم مدیریت شهری محقق خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران با چالش های قانونی زیادی مواجه است که پروژه های مشترک دوره های گذشته یکی از این مشکلات است.

اهراریان ادامه داد: پیمانکار حق ندارد بخشی از آن را به دیگران واگذار کند اما به دلیل وجود خلأ قانونی یا بی اطلاعی شهروندان بخشی از پروژه را از مشارکت کننده با شهرداری خریداری کردند در حالی که به مشارکت کننده اجازه داده نشد. فروختن. درخواست ما این است که اطلاعات کافی در این زمینه وجود داشته باشد تا پیش فروش پروژه ها توسط شرکت کنندگان با قیمت پایین انجام نشود.

دیدگاهتان را بنویسید