درخواست تجدیدنظر سردار آزمون در خصوص حکم پرداخت نفقه فرزند

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از یک سایت روسی، دمیتریف، وکیل شاکی آزمون گفت: متهم (آزمون) شکایت کرده است. اسناد در حال حاضر در حال بررسی است. ممکن است قاضی سؤالاتی داشته باشد.

و ادامه داد: اطلاعات بیشتر در سایت دادگاه قرار خواهد گرفت و همه چیز را از سمت خود کنترل خواهیم کرد. اگر شکایت آزمون پذیرفته شود، مهلتی برای تجدید نظر به ما داده می شود. این پرونده همچنین به دادگاه شهر سنت پترزبورگ در خیابان Basseynaya می رود، جایی که قرار است جلسه رسیدگی به شکایت و تمام مواد مورد بررسی قرار گیرد.

به گفته این وکیل، پرونده آزمایشی به دادگاه سن پترزبورگ می رود و در آنجا جلسه رسیدگی به اعتراض و همه پرونده ها برگزار می شود.

در این دادگاه 8 دسامبر (چهارشنبه) در سن پترزبورگ جلسه رسیدگی به شکایت مهاجم ایرانی زنیت سردار آزمون برگزار شد. در این جریان دختری که از آزمون شکایت کرده بود برای اولین بار از طریق این سایت جزئیات ماجرا و شکایت از این مهاجم را توضیح داد. این دختر که «آلیا» نام دارد، در مصاحبه خود تاکید کرد که برای احراز پدر و مادر و دریافت نفقه فرزند از آزمون شکایت کرده است چرا که این بازیکن تاکنون از پذیرش این درخواست خودداری کرده است.

سپس، در ماه ژوئن، دادگاه ناحیه پریمورسکی سن پترزبورگ دستور داد تا یک چهارم از درآمد او برای حمایت از کودکان توزیع شود.

بر اساس گزارش ها، آزمون از اعتراف پدری امتناع کرد، اما 12000 روبل در ماه به شاکی پرداخت کرد.

  برای توسعه استان باید جریان فکری آموزش و پرورش تامین شود

دیدگاهتان را بنویسید