حماس: شهرک سازی رژیم صهیونیستی ماهیت واقعی پروژه خطرناک اسرائیل را آشکار می کند

1 خبر عجیب

شفنا- جنبش مقاومت اسلامی حماس تصمیم رژیم صهیونیستی برای ساخت 2000 واحد مسکونی جدید در شهرک بیت صفافه در قدس اشغالی را محکوم کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از فلسطین الیوم، این جنبش در بیانیه ای اعلام کرد: توسعه شهرک سازی در قدس اشغالی جنایتی است که اوج حمایت دولت آمریکا از نقشه های اشغالگران و ادعاهای واهی آن در مورد قدس اشغالی است. تلاش برای دستیابی به صلح را نشان می دهد.

حماس شهرک سازی توسط رژیم صهیونیستی را جنایت جدیدی می داند که ماهیت واقعی پروژه خطرناک صهیونیستی را که مبتنی بر یهودی سازی سرزمین و آوارگی ساکنان اصلی آن است، آشکار می کند.

در این بیانیه آمده است که تلاش اشغالگران هرگز نمی تواند منجر به تحمیل واقعیت های جدید جمعیتی و هدف قرار دادن حقوق، هویت و موجودیت ملت فلسطین در سرزمین خود شود.

حماس تاکید کرد که تصویب این طرح چند روز پس از سفر جو بایدن به سرزمین های اشغالی نشان دهنده حمایت همه جانبه دولت آمریکا از اشغالگری و جنایات آن علیه مردم فلسطین است.

این جنبش اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین دیگر نباید به دولت آمریکا و وعده های دروغین این حامی اشغالگری اسرائیل دل خوش کند، بلکه باید به دنبال اتخاذ یک استراتژی جامع ملی و مقابله با نقشه هایی باشد که برای اشغالگران شوم است زیرا جنگ و ملت مقاومت فلسطین به راه مبارزه خود برای دفاع از سرزمین و مقدسات خود ادامه خواهد داد.

  ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان قم بدون هماهنگی سازمان ارتباطات ممنوع است

دیدگاهتان را بنویسید