تسنیمخبرداد: یارانه 300 هزار تومانی به زودی به بازماندگان پرداخت می شود.

1401022012291597525296614 خبر عجیب

شفقنا- پیگیری های سازمان کانال یابی یارانه ها حاکی از آن است که تا قبل از واریز چهارمین دوره یارانه جدید (30 مردادماه)، معوقات مربوط به حساب بازماندگان یارانه نقدی واریز می شود.
به گزارش شفقنا از تسنیم، تاکنون 3 مرحله از یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی به حساب یارانه بگیران واریز شده است. این در حالی است که اخیرا در پی بررسی اعتراضات حدود 2 میلیون و 300 هزار نفر به لیست یارانه بگیران اضافه شده اند. همچنین دولت شرایطی را برای متقاضیان دریافت یارانه نقدی که از سال های گذشته یارانه دریافت کرده اند، برای ثبت درخواست و ارائه درخواست دریافت یارانه فراهم کرده است.

هرچند ماهانه حدود 25 هزار میلیارد تومان به عنوان یارانه جدید به یارانه بگیران پیشنهاد می شود، اما پس از بررسی ایرادات، تنها یک دوره یارانه به حساب متقاضیان جدید و معترضانی که یارانه آنها در اردیبهشت ماه قطع شده است، واریز شده است.

پیگیری های سازمان هدفمندی کمک های بلاعوض نشان می دهد که قبل از واریز چهارمین دوره کمک بلاعوض (در 30 مردادماه)، معوقات پس از دریافت کمک نقدی به حساب بازماندگان واریز می شود.

لازم به ذکر است افرادی که یارانه آنها از ابتدای اردیبهشت ماه 1401 کاهش یافته است می توانند با مراجعه به سامانه hemayatmcls.gov.ir درخواست بررسی خود را ثبت کرده و منتظر بررسی وزارت رفاه باشند. همچنین افرادی که تا ابتدای سال 1401 یارانه دریافت نکرده اند یا در سال های گذشته یارانه آنها کاهش یا لغو شده و یا به هر دلیلی ثبت نام نکرده اند می توانند با مراجعه به سامانه my.gov ir ثبت نام کنند.

  فیلمبرداری فیلم کوتاه تایسون به پایان رسید

لازم به ذکر است یکی از راه های استعلام عشر خانوار استعلام با کد ملی است. برای این منظور افراد باید با شماره تلفن گویا 09200006369 تماس بگیرند و در این مرحله با وارد کردن کد ملی سرپرست خانوار می توانند دهک درآمدی خانوار خود را شناسایی کرده و بدانند که در کدام یک از دهک های اول تا دهم درآمدی قرار دارند.

اخبار قبلیتوصیه اخلاقی آیت الله کریمی جهرمی به طلاب

دیدگاهتان را بنویسید