تحقق تولید و اشتغال با حمایت بانک تعاون توسعه

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب استان گیلان، ناظر بانک تعاون در بازدید از کارخانه چای رفاه در استان گیلان گفت: بسته های حمایتی بانک توسعه تعاون بستر مناسبی را در به نفع صنعتگران و تولیدکنندگان

شیخ حسینی رئیس بانک تعاون به همراه تعدادی از مدیران ستادی و استانی بانک از هلدینگ برادران ابراهیمی، کارخانه چای رفاه و کارخانه کیک و بیسکویت بهفر و کارخانه چای تیمان استان گیلان در شهرستان لاهیجان بازدید کرد و گفت: : بانک تعاون بر اساس رسالت خود همواره در کنار تولیدکنندگان و کارآفرینان بوده است تا با حمایت همه جانبه ضمن حفظ اشتغال موجود، توسعه اشتغال و کارآفرینی را به عنوان یکی از ارکان مهم در جامعه ارتقا دهد.

رئیس بانک توسعه تعاون استان گیلان را یکی از استان های غنی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری کشور دانست و خاطرنشان کرد: وجود نیروی انسانی پرتلاش، با انگیزه و توجه و همچنین در دسترس بودن محصولاتی مانند برنج و … چای و منابع طبیعی، مرزی حمل و نقل بین المللی زمینی و دریایی، استان گیلان را به ظرفیت مناسبی برای سرمایه گذاری در کشور تبدیل کرده است.

محمد شیخ حسینی با تشریح و تبیین خدمات حمایتی بانک توسعه تعاون از صنایع تبدیلی کشاورزی شرکت های تولیدی، به ظرفیت این بانک برای حمایت از تولید اشاره کرد و افزود: بسته های حمایتی و تسهیلگری ویژه در سبد خدماتی این بانک وجود دارد. که صنعتگران استان می توانند در تعامل با بانک توسعه تعاون از این بسته ها و خدمات بهره مند شوند.

  کاشت 72000 اصله نهال نابارور در تصفیه خانه فاضلاب ورزنه

حسن شریفی معاون عملیات بانکی بانک تعاون در دیدار با مدیرعامل کارخانه رفاه به حمایت بانک تعاون از سرمایه انسانی و کارکنان شرکت ها و صنایع تبدیلی اشاره کرد و افزود: طرح های متنوعی برای حمایت از معیشت مردم انجام می شود. کارگران و کارکنان پرتلاش کارخانجات و صنایع تولیدی داریم که طبق نظرسنجی از مشتریان و مشتریان بانک راضی هستند.

وی با اشاره به حجم و تنوع تسهیلات پرداختی به مشتریان عادی به ویژه تولیدکنندگان و کارآفرینان، رسالت بانک توسعه تعاون در حمایت از تولید را بررسی کرد و افزود: فعالیت های بانک توسعه تعاون در بسیاری از طرح ها و برنامه های ملی و دولتی نشان از آن دارد. ظرفیت و شخصیت بالا این بانک از مزایای قابل توجهی در حمایت از اقشار مختلف جامعه برخوردار است.

محمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون نیز گفت: استان گیلان بر اساس آمار و مستندات به عنوان تولیدکننده چای در کشور مطرح است و وجود صنایع تبدیلی و کارخانجات معتبر و برندهای مهم در این استان زمینه مناسبی را فراهم کرده است. مبنای ارائه خدمات بانک تعاون توسعه. ، یادآور شد: بانک توسعه تعاون از تفاهم نامه با صندوق حمایت از صنعت چای استان گیلان، تسهیلات مختلفی را برای بهسازی و تعمیر کارخانه در اختیار کارخانه های چای قرار داده است که امکان توسعه بیشتر این صنایع تبدیلی و این مشکل را به همراه خواهد داشت. برای بانک توسعه تعاون زمینه را برای ارائه خدمات حمایتی بیشتر فراهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید