تبریک وزیر علوم به مناسبت قهرمانی دانش آموزان در المپیاد علمی جهانی در سال 2022.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدعلی ذوالفیگل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی کسب 4 مدال طلا و کسب 4 مدال طلا و کسب مقام هشتم جهان با سه طلا را به دانش آموزان کشورمان تبریک گفت. مدال و سه مدال نقره در المپیاد ریاضی 2022

متن پیام محمدعلی ذوالفقل به شرح زیر است:

“به نام خدا

دانش؛ این تصویر تمدن و روشن ترین گواه بر شایستگی ملتی است که با تاریخ درخشان علم و انبوه دانشمندان برجسته همچنان در تلاش برای نفوذ به مرزهای آگاهی است. فرزندان ایران اسلامی که برآمده از نظام جدید آموزش و پرورش هستند. آنان با برنده شدن در رقابت‌های علمی، نشاط جامعه‌ای را تأیید می‌کنند که آگاهانه ارزش‌های فردی و فضایل جمعی خود را بیان می‌کند و حضور غالب خود را در عرصه تحریم‌های علمی و فناوری‌های نوین نشان می‌دهد و برای فتح خاکریزهای خط مقدم دانش می‌کوشد.

در ادامه پیروزی های علمی؛ یک بار دیگر؛ بچه های فرهیخته ایران فاتح بی چون و چرای المپیاد زیست شناسی بازی های جهانی 2022 شده اند و به کسب چهار مدال طلای ارزشمند این رویداد جهانی افتخار می کنند. با غرور و شادی فراوان؛ اینجانب به طلاب جوان مهدی افشاری، امیررضا زینالی، محمدمهدی رحیم پور و محمدامین کیانی و دانش آموزان عزیزی که مدال ریاضی را کسب کردند، مهران طلایی خواجه زمانه، سینا عزیزالدین، پوریا محمود خان شیرازی، امیرمحمد بندری ماسوله، دانیال پرنی، تبریک می گویم. مبین رضوی و امیدوارم این افتخار بزرگی باشد. با نشاط روزافزون و پیشرفت علمی مستمر در پرتو حسن نظر حضرت حق و درایت مقام معظم رهبری و توجه مضاعف خانواده های بصیر این کره خاکی، دو چندان شود که:

  اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بزرگراه تهران - شمال در روز جمعه

درخت تو پر از معرفت

بیایید چرخ نیلوفر آبی را پایین بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید