طرح گردشگری آبی در اروندرود آبادان اجرا شد

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آبادان گفت: با اجرای این طرح شناور میلاد اروند با ظرفیت 180 نفر در 2 طبقه از روز پنجشنبه برای گردشگری آبی در اروندرود آماده می شود. جمعه.

سید شمس الدین نوربخش غفاری اظهار داشت: با هماهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی آبادان اولین دوره گردشگری آبی در اروندرود ویژه گردشگران، خبرنگاران و فعالان حوزه گردشگری برگزار شد.

وی گفت: منطقه گردشگری آبی آبادان به دلیل موقعیت خاص و هم مرز بودن با کشور عراق از جذابیت خاصی برای مردم برخوردار است.

نوربخش غفاری گفت: با توجه به سفر اخیر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به آبادان و تاکید بر بهره مندی از این ظرفیت ها در راستای توسعه گردشگری در آبادان و خرمشهر، مقرر شد تورهای گردشگری آبی برگزار شود. در آبادان بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده.

ارائه طرح توسعه گردشگری آبادان و خرمشهر به دولت

سیدایطبی محفوی یکی از نمایندگان مردم آبادان در شورای اسلامی از ارائه طرح پیشنهادی برای ترویج گردشگری در آبادان و خرمشهر در آخرین جلسه شورای دولت خبر داد و گفت: این طرح پس از طی مراحل قضایی طی شد. ، منشا اقدامات موثر در حوزه های مختلف می باشد.گردشگری در آبادان و خرمشهر خواهد بود.

وی با اشاره به اجرای طرح گردشگری آبی در آبادان پس از سفر وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به آبادان، گفت: گردشگران شاهد فضای بسیار زیبا، جذاب، کمیاب و کم نظیر از سفرهای دریایی در اروندرود خواهند بود.

شهرستان آبادان توسط 2 رودخانه بهمنشیر و اروند احاطه شده است.

  پرسپولیس نه سید جلال نیمکت نشین!

دیدگاهتان را بنویسید