اسرائیل شهرک نشینان را در خیابان های قدس اشغالی مسلح کرده است

156364252 خبر عجیب

شفقنا- ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا از تشکیل گروه های شهرک نشین مسلح با ماموریت «امنیتی» خبر داد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که این گروه های مسلح در صورت انجام عملیات در شهرک های صهیونیست نشین یا بیت المقدس وارد عمل شده و مرحله آزمایشی ماموریت آنها طی چند روز آینده آغاز خواهد شد.

در ادامه این گزارش آمده است که عضویت در این گروه‌ها داوطلبانه است و اعضا بلافاصله پس از عضویت و گذراندن دوره آموزشی، سلاح و تجهیزات نظامی دریافت خواهند کرد.

راسم عبیدت، تحلیلگر مسائل سیاسی در این خصوص گفت: تشکیل این نوع باندها در قدس اشغالی وضعیت را بدتر می کند و در آینده شاهد درگیری ها و عملیات های شهادت طلبانه بیشتری خواهیم بود.

عبیدات افزود؛ در سال 1948 شاهد تشکیل چنین گروه هایی در سرزمین های اشغالی بودیم که پس از آن زمین های بسیاری از شهروندان فلسطینی به اشغال صهیونیست ها درآمد و اکنون هدف از تشکیل این گروهک ها در شهر قدس، زورگویی، سلطه و تجاوز به آن است. زمین ها و دارایی های مردم فلسطین.

وی ادامه داد: این شبه‌نظامیان همچنان در قدس اشغالی فعال هستند و تنها این طرح برای آموزش نظامی و تجهیز آنها به سلاح‌های مختلف علیه مردم فلسطین انجام می‌شود، بنابراین با پوشش قانونی به این عناصر، آسان‌تر می‌شود. فلسطینی ها را بکشید و بیت المقدس را تخلیه کنید، اما این طرح ممکن است به رژیم اسرائیل نتیجه معکوس بدهد زیرا عملیات های شهادت طلبانه در قدس یا فلسطین اشغالی افزایش خواهد یافت.

  توسعه فیلتر تبلیغاتی کاهش وزن در اینستاگرام

طارق عزالدین سخنگوی جنبش جهاد اسلامی در واکنش به این خبر گفت: این اقدام خطرناکی است که علیه فلسطینیان در محله های اشغالی بیت المقدس مطرح شده و به معنای چراغ سبز برای کشتار فلسطینی ها در پوشش قانونی است.

این خبر را در قدس پرس ببینید

دیدگاهتان را بنویسید