آیت الله جنتی وزنه آرامش بخش شورای نگهبان رهبری است

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله سید علی حسینی اشکوری وی روز دوشنبه با اشاره به تصمیم رهبر معظم انقلاب برای ماندن آیت الله جنتی در جمع فقهای شورای نگهبان و وظایف این شورا، اظهار داشت: حضور آیت الله جنتی در شورای نگهبان بسیار موثر و اطمینان بخش است. برای انجام شایسته وظایف شورای نگهبان.

وی با اشاره به اینکه شورای نگهبان همواره با مخالفان قانون اساسی مخالفت کرده است، ابراز داشت: تقوای والا، سابقه انقلابی و همیشه ایستادگی در راه حق از صفات شخصیتی آیت الله جنتی است که نگذاشتند این شورا از صراط مستقیم خارج شود. خط انقلاب

اشکوری به سابقه مبارزات انتخاباتی آیت الله جنتی در قبل از انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: حضور ایشان در شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات باعث می شود که آرا سالم بماند و آنچه از صندوق بیرون می آید یکسان باشد. اینها صدای واقعی مردم هستند.

وی با بیان اینکه آیت الله جنتی به عنوان یک قاضی از ورود عناصر ناسالم به جمهوری اسلامی جلوگیری کرد، گفت: عمده هجمه ها به آیت الله جنتی از سوی کسانی بود که شرایط ورود به نظام را نداشتند و ایشان با درایت جلوی نفوذ آنها را گرفتند.

یکی از اعضای خبرگان رهبری ادامه داد: دسته دومی که به آیت الله جنتی حمله کردند دارای انحرافات ذهنی هستند و دسته سوم افراد ناآگاهی هستند که تحت تاثیر دو گروه قبلی بوده اند، اما اکثریت جامعه ایشان را لنگر اطمینان بخشی برای حفظ دستاوردهای انقلاب می دانند. انقلاب و جمهوری اسلامی در حق خود پاسدار خوب جمهوری و نظام اسلامی به شمار می رود.

  تصادف رانندگی در محور خواف 5 کشته و مجروح برجای گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید