گازرسانی اساس توسعه این شهر است

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در خصوص مصوبات سفر به بستک گفت: این سفر و برگزاری جلسه شورای اداری در شهرستان بستک مصوبات بسیار خوبی داشت و مصوبه اصلی مربوط به آن بود. به بخش آب، به ویژه پروژه بزرگ ساخت کارخانه و خط لوله آب شیرین کن، این انتقالی است که مردم سال ها منتظر آن بودند.

وی افزود: با پیگیری های نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس کمک های قابل توجهی در این زمینه صورت گرفته و برای اجرای پروژه اعتباراتی از سوی وزارت نیرو و سایر بودجه ها در نظر گرفته شده است. مواد ارائه شده است.

دوستی با بیان اینکه سرمایه گذار در حوزه تامین آب شیرین کن را شناسایی خواهیم کرد، گفت: تلاش می کنیم عملیات آب شیرین کن و خط انتقال آن را همزمان محقق کنیم تا بتوانیم این مطالبه را در حق مردم محقق کنیم. مردم بستک پس از سالها

و ادامه داد: در خصوص تکمیل سد این شهرستان نیز تصمیم گیری شده و تمامی امکانات لازم برای آن فراهم شده است.

استاندار هرمزگان با اشاره به نوسانات زیاد برق در شهرستان بستک، افزود: با توجه به اینکه تعادل شبکه برق شهرستان یکی از مطالبات مردم است، از این رو طرح هایی در این زمینه نیز به تصویب رسیده است.

وی با اشاره به مصوبات جلسه در معاونت بهداشت و درمان گفت: در زمینه تجهیزات بیمارستانی، تامین و تحویل دستگاه های ام آر آی، سونوگرافی، اکو و سایر دستگاه های بیمارستان این شهرستان و طرح توسعه فارابی است. بیمارستان نیز تایید شد. هفته دولت را انجام دهید.

  رونالدو باید گل های بیشتری بزند

دوستی با اشاره به مصوبات حوزه مسکن جوانان و آغاز واگذاری زمین به مردم منطقه از اوایل مرداد ماه گفت: حریم ها الحاق شده و زمین ها در شهرها تقسیم شده و در حال حاضر حدود 960 قطعه آماده داریم. توطئه ها

وی ادامه داد: تا اوایل مردادماه کار ارائه اسناد و مدارک به حدود 90 نفر از افرادی که واریز اولیه را در شهرستان بستک انجام داده اند آغاز می کنیم و با توجه به اعتباراتی که از سوی نهضت ملی تامین می شود، امیدواریم بتوانیم انجام شود. اتفاقات خوبی در حوزه ساخت و ساز مسکن رخ دهد.

بیشتر بخوانید:

تسریع در توسعه گازرسانی در هرمزگان

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه پروژه گازرسانی بستک بسیار مهم و زیربنای توسعه این شهرستان است، تصریح کرد: پس از پیگیری مشکلات موجود در عملیات گازرسانی منطقه، تصمیمات لازم برای رفع موانع اتخاذ شد. در آینده با توجه به ذخایر معدنی شهرستان به ویژه در زمینه گچ، این امر می تواند زمینه رشد کمی و کیفی تولید را فراهم آورد و زمینه رقابت بیشتر را فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 600 سفر درون استانی به ادارات و جلسات شورای اداری داشته است، خاطرنشان کرد: تمامی پروژه ها و مصوبات در سامانه کنترل پروژه ها گنجانده شده و به صورت روزانه رصد می شود که با اجرای این مصوبات اتفاقات خوبی خواهد افتاد. نتایج در استان .میخورد.

دیدگاهتان را بنویسید