کلیه هزینه های ورزش مشمول مالیات می باشد/سرمایه گذاران وارد عرصه ورزش می شوند

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه نمایندگان مجلس و جمعی از مدیران و پیشکسوتان ورزش استان در روز مالیات و هفته فرهنگ مالیاتی (16 تا 23 تیرماه) مدیرکل امور مالیاتی استان یزد: از زحمات و زحمات این گروه بازدید و قدردانی کردند.

در این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تبریک به همه تلاشگران این عرصه گفت: خوشبختانه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ورزشکار و آشنا به رشته یک ورزشکاری که نگاه ویژه و حمایتی به ورزش دارد.

پورسلمان اضافه کرد: تلاش شده است که سرمایه گذار برای ورود به عرصه ورزش و پروژه های ورزشی حمایت های لازم را انجام دهد و همه حمایت ها و حمایت ها را انجام خواهیم داد، نه اینکه سرمایه گذار پس از صرف هزینه در پروژه های ورزشی مورد نظر و نوبت های اداری، دست از کار بکشد. برای صدور اسناد، تاییدیه ها و مجوزها.

وی بر تعامل و همکاری اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تاکید کرد و افزود: همکاری این دو مجموعه می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی را در ورزش حل کند و شاهد توسعه باشیم. و پیشرفت ورزش در روستا..

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز در این نشست گفت: قطعا نگاه ما به حوزه ورزش حمایتی است و در راستای توسعه و گسترش ورزش هر گونه همکاری خواهیم داشت.

علی سهری افزود: تمامی هزینه های ورزش جزء هزینه های مشمول مالیات است و فعالان اقتصادی که علاقمند به سرمایه گذاری یا هزینه در ورزش هستند می توانند در چارچوب قانونی و با تایید اداره کل ورزش و جوانان استان از این ظرفیت استفاده کنند. .

  وزارت خارجه آمریکا از ایجاد دفتری در فضای مجازی خبر داد

در پایان این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تجلیل و تشکر کرد و همچنین سرپرست تیم فوتبال استان لباس تیم ملی فوتبال را تقدیم کرد. به سهوری

دیدگاهتان را بنویسید