ویدئو: دیدار سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی با خانواده مرحوم سید محمود دایی در حرم امام خمینی (ره)

خبر عجیب

شفقنا- ویدئو: دیدار سیدمحمد خاتمی و سیدحسن خمینی با خانواده مرحوم سید محمود داعی در حرم امام خمینی (ره)

در حاشیه این مراسم به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دایی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی و حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی دیدار و گفتگو کردند. گفتگوی صمیمانه ای با خانواده مرحوم خجت الاسلام والمسلمین داشت.

به گزارش شفقنا از جماران؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی در این دیدار گفت: خداوند به همه شما و بستگان عزیزتان و به همه ما صبر عنایت فرماید. آقای دوایی برای همه ما عزیز بود. جای او برای همه ما خالی است و همه عزاداری می کنیم. واقعا فکر نمی کنم الان اصلا جایش گرفته باشد، خیالم راحت باشد، {نمی دانم} چگونه در دنیای بدون آقای دعایی زندگی کنیم! شما که با آقای دعایی فامیل هستید ممکن است روحیه آقای دعایی را در همه شما داشته باشید. خداوند رحمتشان کند».

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی نیز گفت: «رحمت الله علیه آقای دعایی; انشاءالله دعای او شما و همه ما را از عالم دیگر خواهد فرستاد. آقای دعایی همیشه از کسانی بود که با همه مهربان و محبت می کرد، اما عشق و دوستی خاصی به آقای خاتمی داشت. انشاءالله سایه حاج آقا ادامه خواهد داشت. در هر صورت انشاءالله همه ما می توانیم گرما را تحمل کنیم. آقای دوای یکی از کسانی بود که می گفت من به اندازه ای که در آن اتاق بودم، ایشان هم در آن اتاق بودند! در هر نقطه از این اتاق یا جاهای دیگر حرم {امام خمینی} که نگاه می کنیم، آقای دعایی آنجا حضور داشتند. خداوند آنها، مادر و پدرشان را بیامرزد».

  طرحی که دولت برای حمایت از دلالان مسکن/حقوق زمین و سهم فضا برای متقاضیان جنبش ملی مسکن اجرا کرد.

اخبار قبلیحجت الاسلام والمسلمین سعیدی: سیره ائمه اطهار(ع) سیاست و راهبرد ما در قبال غیر شیعیان است.

دیدگاهتان را بنویسید