مصوبه شورای عالی کار باید قانونا اجرا شود

مصوبه شورای عالی کار باید قانونا اجرا شود

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: بر اساس ماده ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی، میزان مستمری نباید کمتر از حداقل دستمزد متعارف باشد و در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان بر اساس قوانین کشور. شورای عالی کار قطعا مردم از سازمان بیمه جدا خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ارسلان حیدری رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی هرمزگان صبح امروز به مناسبت سالروز تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که می دانید؛ بازنشستگان و بازنشستگان تامین اجتماعی دغدغه های زیادی دارند و مطالبات بازنشستگان سیاسی نیست، مطالبات آنها صنفی است.
وی با بیان اینکه مستمری بگیران معترض خائن به وطن نیستند، تصریح کرد: افزایش حقوق مستمری بگیران باید طبق قانون و مصوبه شورای عالی کار و بر اساس ماده 96 قانون تامین اجتماعی انجام شود. ، این سازمان موظف است حقوق کلیه مستمری بگیران و بازنشستگان را افزایش دهد.با توجه به افزایش هزینه های زندگی هر ساله هزینه های اجتماعی را افزایش دهد.
حیدری همچنین گفت: بر اساس ماده 111 قانون تامین اجتماعی، میزان مستمری نباید کمتر از حداقل دستمزد باشد و در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان بر اساس قوانین شورای عالی کار، قطعا افراد از هم جدا می شوند. از سازمان تامین اجتماعی
وی بیان کرد: درخواست مستمری بگیران از دولت انقلابی، رهبر معظم انقلاب اسلامی و دیگر مسئولان کشور این است که مستمری بگیران را پیدا کنند و آنچه را که حق قانونی و مسلم آنهاست انجام دهند. اجرای مصوبه شورای عالی کار.

بیشتر بخوانید: افزایش 30 درصدی مقرری بیکاری در هرمزگان
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: در حال حاضر در بسیاری از موارد با تورم 300 درصدی مواجه هستیم و چگونه می توان در چنین شرایطی به زندگی ادامه داد.
وی در پایان افزود: بیش از 75 درصد تعدیل حقوق بازنشستگان انجام شده است اما متاسفانه 25 درصد باقی مانده تعدیل هنوز انجام نشده است و می خواهیم همه این موارد به صورت قانونی انجام شود.

  واکنش تستی جالب به یک شوخی + فیلم باشگاهی لورکوزن

دیدگاهتان را بنویسید