شیخ عیسی قاسم انتخابات بحرین را ساختگی و ساختگی خواند

شفقنا- شیخ «عیسی قاسم» رهبر معنوی انقلاب بحرین در چهارمین بیانیه انتخاباتی خود دیروز (پنجشنبه) از مردم خواست در برابر طرح انتخاباتی رژیم آل خلیفه سکوت نکنند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ در بیانیه شیخ عیسی قاسم آمده است: انتخابات بر اساس نقشه ظالمانه رژیم بحرین و در راستای تحقق اهداف استبدادی و یک جانبه و خلاف منافع مردم، کشور را به عقب برگرداند و ضمن تعمیق درد و رنج مردم. ، یک حکومت دیکتاتوری و تاریک ایجاد خواهد کرد. ملت بحرین در حال تقویت است.

رهبر معنوی انقلاب بحرین به مردم بحرین گفت: در برابر طرح وحشیانه انتخاباتی که برخلاف میل آنهاست و هدفی جز کم کردن نقش مردم در سرنوشت آنها ندارد، هوشیار باشند.

در این بیانیه آمده است که؛ انتظار می رود همه کسانی که به عدالت دین معتقدند و مدعی میهن پرستی هستند، در مقابل انتخابات دروغین و متقلبانه رژیم بحرین که حقوق مردم را نادیده می گیرد بایستید و اگر انتخابات برخلاف میل آنها برگزار شد، لازم است آنها اعلام برائت کنند تا حق تعیین سرنوشتشان توسط آنها تضییع نشود. آنها را آشکارا و مخفیانه به بردگی می‌کشند.

این

رهبر معنوی انقلاب بحرین با تاکید بر برگزاری انتخابات سالم و عادلانه، گفت: باید علناً با هر گونه انتخابات دروغین و تقلبی مخالفت کرد و کسانی که در برابر این انتخابات ظالمانه سکوت کنند، مرتکب اشتباه خواهند شد.

شیخ عیسی قاسم در پایان بیانیه خود افزود: دولتی که خواهان صلاح کشور و همه مردمش است نباید از مسیر انتخابات عادلانه منحرف شود، رژیم حاکم بحرین با تقلب و تقلب از مسیر منحرف شده است. انتخابات.

  اتحادیه اروپا دوز تقویت کننده دوم را برای افراد بالای 60 سال توصیه کرده است

این خبر را در منامه پست ببینید

دیدگاهتان را بنویسید