در دولت سیزدهم جایی برای مدیران ناکارآمد نیست

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه پنجشنبه در دیدار با خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و نخبگان استان کرمانشاه، بر لزوم استفاده درست از ظرفیت نخبگان در کشور تاکید کرد و افزود: ارتباط برقرار است. بین دولت و جامعه و نخبگان باید دائمی و ماندگار باشد.

رئیس جمهور با اشاره به ایستادگی مردم کرمانشاه در برابر موج نفاق گفت: سوابق مجاهدت و فداکاری مردم این استان از نقاط درخشان تاریخ این خطه است و هرگز نباید فراموش شود.

آیت الله رئیسی با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب برای برون رفت از مشکلات مردم استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مردم واقعا دوست ندارند مشکلاتی مانند حاشیه نشینی هایی که در سال های اخیر در این شهر رخ داده است را ببینند.

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، محوریت اصل «ما می توانیم» در دولت را مورد تاکید قرار داد و گفت: معتقدیم با دستان توانمند نخبگان شما می توان بسیاری از کارها را انجام داد. باید به مردم بستر داد. پیشرفت کشور در بسیاری از عرصه ها به حضور و اراده مردم و نخبگان بستگی دارد.

وی با اشاره به مشکل اشتغال در استان کرمانشاه گفت: باید در این استان کمپ اشتغال زایی ایجاد شود. جوانان این رشته نباید احساس بیکاری کنند. حل این مشکل نیاز به اراده دارد.

رئیس جمهور افزود: در بسیاری از بررسی ها به توان و کارآمدی دولت در حل مشکلات امیدوار است و دولت مصمم است با اقدام تحول آفرین و جهادی از این امید صیانت کند.

  دانش آموزان "خوشحال" را هک می کنند

آیت الله رئیسی با اشاره به تاخیر پروژه های نیمه تمام در بسیاری از نقاط کشور گفت: پروژه های نیمه تمام مردم را ناراحت کرده است. باید کار واقعی ایجاد شود و مردم ببینند که گره مشکلاتشان باز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید