دانشگاه علوم پزشکی اردبیل: مراجعات به ویروس کرونا در استان سه برابر شده است

.jpg 7 خبر عجیب

شفقنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: مراجعات به ویروس کرونا در استان اردبیل در هفته گذشته نسبت به هفته های گذشته سه برابر شده است.

به گزارش شفقنا، محمدجعفرزاده در نشست بررسی آخرین وضعیت کرونا در اردبیل اظهار داشت: با توجه به هشداردهنده شدن موج هفتم شیوع ویروس کرونا در کشور، امیدواریم تمامی گروه های سنی به ویژه سالمندان و مبتلایان به بیماری های همراه باشند. ، دوز دارو در اسرع وقت یادآوری می شود. واکسن کرونا را تزریق کنید.

وی تصریح کرد: در هر مرحله از موج کرونا در مرحله اول تعداد بیماران افزایش می یابد و در مراحل بعدی بستری شدن و فوت افزایش می یابد و در این موج که سریعتر از پیش بینی های قبلی در حال وقوع است، امیدواریم مردم در علاوه بر رعایت استانداردهای بهداشتی، یک دوز یادآوری مصرف خواهد کرد. چهارمین بار به خودتان تزریق کنید.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به سویه جدید آمیکرون با علائم جدید اشاره کرد و گفت: نگرانی ها نسبت به گذشته بیشتر از گذشته در مورد شیوع مجدد کرونا وجود دارد و امیدواریم با استفاده از این بیماری از شیوع این ویروس جلوگیری شود. رعایت استانداردهای بهداشتی به ویژه در داخل خانه و استفاده از ماسک.

جعفرزاده به شیوع رایگان ویروس کرونا و کاهش رعایت بهداشت در سطح جامعه اشاره کرد و افزود: لازم است در مراسم و برنامه های انجام شده در این ایام در کنار استفاده شاهد بهبود تهویه و رعایت پروتکل های بهداشتی باشیم. از ماسک ها

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: اگرچه شهرستان های استان وارد وضعیت حاد کرونا نشدند، اما در صورت عدم رعایت آن، احتمال افزایش تعداد بیماران و بستری شدن در بیمارستان ها را شاهد خواهیم بود.

  مرگ 2 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر در البرز

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به کمبود واکسن برکات در اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: به غیر از اردبیل در سایر شهرها کمبود واکسن برکات وجود ندارد اما امیدواریم افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند از واکسن پروتئینی استفاده کنند. برای تزریق.”

دیدگاهتان را بنویسید