جو بایدن ایران را به خواب آلودگی تهدید کرد

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرتیپ ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پی ادعای جو بایدن مبنی بر استفاده از گزینه توسل به زور علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: استفاده از عبارت توسط رئیس جمهور شکست خورده ایالات متحده و نخست وزیر درمانده رژیم جعلی صهیونیستی ما “توسل به زور” را به جنگ روانی، توهمات و خواب آلودگی قبلی در تاریخ آنها نسبت می دهیم.

وی افزود: به آنها هشدار می دهیم که یک بار اتفاقات گذشته را مرور کنند. اشغال لانه جاسوسی آمریکا در تهران، دفن سربازان آمریکایی در صحرای طبس، شکست قاطع آمریکا در تحمیل جنگ 8 ساله به ایران، فرار بزرگ متجاوزان آمریکایی از افغانستان، ویرانی پایگاه آمریکا در عین الاسد، تعقیب پیشرفته ترین هواپیمای جاسوسی آمریکا در خلیج فارس، شکست هات بار پروژه آمریکایی ها در عملیات داعش در عراق و سوریه، شکست تحقیرآمیز آمریکا و آن متحدان در برابر گروه انصارالله یمن، شکست در جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان، شکست در جنگ 22 روزه با حماس در فلسطین اشغالی، انهدام قدرتمند پایگاه جاسوسی رژیم جنایتکار و کودکانه، تجاوزگری اسرائیل در اربیل، انهدام پایگاه های رژیم غاصب صهیونیستی در بلندی های جولان، خیس شدن شلوار سربازان آمریکایی در خلیج فارس، وحشت عمیق نظامیان آمریکایی و صهیونیستی به صورت منظم. حضور و حرکت آنها در منطقه به دلیل آگاهی از مجازات ظلم و جنایت علیه بشریت و ….

سردار شکارچی افزود: «توسل به زور» ممکن است به دلیل عملیات روانی، توهمات و خواب آلودگی، دوشیدن بیشتر گاوهای شیری و غارت نفت مجانی بیشتر، کاهش سرعت زوال آمریکا و بازگرداندن عظمت درهم شکسته آمریکا، کند باشد. رژیم فلسطین و قدس شریف، نجات اقتصاد بیمار آمریکا با فروش بیشتر سلاح به منطقه، دلداری و تشویق رژیم جنایتکار صهیونیستی و رژیم کودک کش این سگ پلیس آمریکا در منطقه و نشان دادن حنای پاک شده و بی رنگ به عنوان گزینه ای قدرت بالون سینمای هالیوود. دروغ گفتن

  آمادگی وزارت نیرو برای ساخت نیروگاه های RES در هرمزگان

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: آنها به خوبی می‌دانند که تاوان استفاده از کلمه توسل زور علیه ایران اسلامی را خواهند پرداخت، بنابراین خوب است اوضاع منطقه و اوضاع منطقه را از نزدیک رصد کنند. دنیا، بیایید یک بار گذشته را مرور کنیم تا آینده را به درستی تحلیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید