جزئیات پرداخت یارانه به حساب متقاضیان بازبینی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری موج یزد، فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد وی گفت: سرپرستان خانواری که 136 قدم می گذارند یارانه فروردین و خرداد به حساب آنها واریز نشده و اعتراض خود را با عنوان بازمانده ثبت کردند، پس از بررسی وزارت تعاون، کار و رفاه، در صورت واجد شرایط بودن یارانه، یارانه تیرماه به حساب آنها واریز شده است.

مدیرکل تعاون، کار و مراقبت اجتماعی تصریح کرد: سرپرستان خانوارهایی که در تیرماه در حساب آنها جابه‌جا نشده بود در بررسی‌های انجام‌شده جزو ده نفر اول محسوب شدند. این افراد می توانند اعتراض خود را با دلایل و مدارک مجدد در سامانه پشتیبانی ثبت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا مبلغ سپرده یارانه ای برخی افراد نسبت به ماه های گذشته تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: سامانه بانک رفاه ایران در خرداد و آبان هر سال به روز می شود، بنابراین ممکن است مردم اعشار خود را تغییر داده و مبالغ دریافت کرده باشند. تفاوت

مدیرکل تعاون، امور اجتماعی استان گفت: اطلاعات سرپرستان خانواری که تا 24 خردادماه در سامانه https://my.gov.ir ثبت نام کرده اند به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود. و پس از آزمون گسترده و تعیین اعشار، لیست سرپرستان خانوارهای واجد شرایط جدید یارانه سازمان هدفمندسازی یارانه ها را اعلام کرد.

وی افزود: کمک های نقدی اردیبهشت و خرداد نیز همزمان با یارانه تیرماه به عنوان معوقه به حساب این سرپرستان خانوار واریز می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه گفت: کسانی که یارانه در حساب خود دریافت نکرده اند و یا به عشر خود اعتراض دارند می توانند در سامانه اطلاع رسانی وزارت مذکور به نشانی https ثبت نام یا پیگیری کنند و درخواست بررسی یارانه خود را داشته باشند. ://hemayat.mcls به .gov.ir مراجعه کنید.

  بازگشت وضعیت نارنجی و زرد به نقشه تاج گیلان

دیدگاهتان را بنویسید