برپایی 5 ایستگاه صلواتی به مناسبت عید غدیر خم در حرم بانوی کرامت

برپایی 5 ایستگاه صلواتی به مناسبت عید غدیر خم در حرم بانوی کرامت

مسئول واحد خدمات زائران حرم بانوی کرامت از برپایی 5 جایگاه اقامه نماز در ایام عید غدیر خم در این آستان مقدس خبر داد و گفت: این اقامه نماز از 3 روز قبل به زائران حرم بانوی کرامت خدمت رسانی می کند. تا 3 روز بعد از عید غدیر خم

به گزارش خبرگزاری موج قم، غلامرضا قربان رعیت در گفت وگویی اظهار کرد: در ایام عید سعید غدیر خم از 3 تا 30 تیرماه، ایستگاه های اقامه نماز در حرم مطهر بانوی کرامت برپا شده و پذیرای زائران است.

وی با بیان اینکه از 3 روز قبل تا 3 روز بعد از عید غدیر، ایستگاه های صلواتی به زائران کریمه اهل بیت علیهم السلام خدمت رسانی می کنند، افزود: در مجموع 5 ایستگاه صلواتی در حرم و اولیاء فعال خواهد بود. راهپیمایی روز جمعه و 3 تیرماه در تالار جوادالائمه فعال خواهد بود.

مسئول خدمات زیارتی آستان مقدس بانوی کرامت افزود: ششم تیرماه و شب عید غدیر خم دو ایستگاه پیشواز در صحن جوادالائمه سلام الله علیها یک موکب تا هفتم تیرماه فعال می شود. و دیگری تا 9 تیرماه با توزیع غذای گرم، شربت، شیرینی، ایثارگران با اجرای جنگ کودکان و توزیع هدایای متبرک پذیرایی می شوند.

وی ادامه داد: در روز عید غدیر خم دو ایستگاه نماز در صحن های پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جواد الائمه علیه السلام و توزیع غذای گرم و ساندویچ یکی از خدمات آنها خواهد بود.

  دستور اصلی به وزارت ارتباطات: تامین زیرساخت برای کنترل عمومی دولت

دیدگاهتان را بنویسید