امیر موسوی: ارتش باید زودتر، سریع‌تر، دقیق‌تر و قوی‌تر اجرای درخواست گام دوم را آغاز کند.

2632184 خبر عجیب

شفقنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: این نیرو باید زودتر، سریع‌تر، دقیق‌تر و قدرتمندتر از همه معرفی شود و یکی از مهم‌ترین کارهایی که در این راستا باید انجام شود، تربیت افسران منتظر، آماده و شایسته و غیر قابل انجام است. افسران مأمور شده است.

به گزارش شفقنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در دومین نشست آموزشی فرماندهان مراکز آموزشی ارتش با عنوان «گام دوم – آمادگی برای ظهور» در سازمان عقیدتی سیاسی کشور برگزار شد. ارتش ضمن تبریک دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم و تشکر از دست اندرکاران این همایش، گفت: نگاه تمدنی به بسیاری از سوالات امروز و فردای ما پاسخ خواهد داد و بسیاری از مشکلات و فکری ما را حل خواهد کرد. گره ها.

وی افزود: تعریف نگاه تمدنی این است که از خلقت انسان و خلقت آدم و حوا تا دوران امام زمان (عج) روندی بوده است و امروز در نقطه ای از آن جریان هستیم. بنابراین نباید فقط به دوره های کوتاه توجه کرد، بلکه باید بخش های کوتاه را در قالب این فرآیند تعریف کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به بیانیه گام دوم، ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران باید زودتر، سریع‌تر، دقیق‌تر و قدرتمندتر از همه، اجرای بیانیه گام دوم را آغاز کند و یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. باید در این راستا آموزش افسران و درجات انجام شود داران منتظر است، آماده و شایسته حضور است.

با اشاره به اینکه یکی از پیچیده ترین و سخت ترین وظایفی که بر دوش معلمان و اساتید دانشگاه های افسری و دانشکده های افسری ارتش گذاشته شده است، آماده سازی افسران و درجه داران منتظر، آماده و شایسته حضور است. وی گفت: یکی از اولین الزامات ظهور، اقامه شعارهای جهانی انقلاب است، یعنی آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت و برادری و لازمه دوم دفاع زبانی و عملی است. تئوری های انقلابی علیه ظالمان و شکنجه گران جهان، آمریکا در رأس آنها و حمایت از مستضعفان و مستضعفان به دنبال آن است.

  جو بایدن: دموکراسی در سرتاسر جهان با چالش های پایدار و نگران کننده ای مواجه است

موسوی سومین عاملی که زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است، شناخت گذشته واقعی و بازگویی خاطرات برای نسل جوان و دانستن اینکه از کجا شروع کرده ایم و اکنون در کجا هستیم و چه سختی ها و سختی ها و تنگناهای فراوانی دارد. گذشت و به اینجا رسید

وی چهارمین عامل از پیش نیازهای ظهور حضرت مهدی (عج) را لزوم حکومت و فرماندهی جهادگران الهام گرفته از ایمان اسلامی و معتقدان به اصل «ما می توانیم» عنوان کرد و افزود: انتقال این روحیه و اعتقاد به دانش آموزان است به همین دلیل این اصل باید همیشه در دستور کار باشد.

فرمانده کل ارتش در پایان اذعان داشت: مهمترین حرف و حرفی که در طول پنج سال فرماندهی ام می خواهم بگویم این است: عزیزم. جوانانی که مسئول آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران، راه تسلط ابدی ارتش، تربیت افسران و درجه داران هستند، آماده و شایسته ظهور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید