آخرین هفته لیگ برتر والیبال ساحلی ایران به میزبانی شهداب یزد برگزار شد

به گزارش خبرگزاری موج از یزد به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد، امیر شرفت. مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با اشاره به میزبانی این باشگاه در هفته پایانی مرحله مقدماتی و بازی آخر دور برگشت لیگ برتر والیبال ساحلی ایران، تصریح کرد: هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال ساحلی هم اکنون در مجتمع ساحلی تازه تاسیس این باشگاه که یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین مجموعه های ساحلی کشور است با میزبانی شایسته در حال برگزاری است. که مورد تقدیر مدیریت فدراسیون والیبال نیز قرار می گیرد. مرحله پلی آف 24، نیمه نهایی 25 و فینال و مراسم اهدای قهرمانی 5 تیرماه ساعت 21:00 در مجتمع ساحلی شهداب یزد. استادیوم شش هزار نفری شاهد است میزبان ورزشکاران، مسئولان و مردم نجیب و ورزش دوست استان یزد از جمله بانوان محترم استان خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با اشاره به حضور پررنگ این باشگاه در دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی ایران، افزود: تیم والیبال ساحلی شهداب یزد موفق شد در اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی برتر ایران به مقام چهارمی دست یابد. لیگ اما در حال حاضر نماینده یزد در دومین دوره این لیگ حرفه ای صدرنشین است و این افتخار در ده هفته و در رقابت با 12 تیم به دست آمد که دیدارهای آنها به صورت دو طرفه برگزار شد که امیدواریم این افتخارآفرینی شود. با تلاش بازیکنان و کادر فنی این تیم می توانیم با کسب عنوان قهرمانی دوباره یزد و مردم یزد را سربلند کنیم.

  جنجال مصر بر سر قبرهای چند طبقه و واکنش سرمایه داران این کشور + عکس

شرف در ادامه روند برگزاری مسابقات را تشریح کرد: ساز و کار این دوره از مسابقات به این صورت بود که از 12 تیم، هشت تیم پس از ده هفته رقابت به مرحله بعد راه یافتند و پس از انجام بازی های کراس اوور، چهار تیم وارد مرحله بعدی شدند. مرحله نیمه نهایی به پایان رسید و برترین های این مرحله عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات فینال را کسب خواهند کرد.

وی با اشاره به برگزاری اولین مراسم قهرمانی و اهدای جام به یکی از رشته های ورزشی لیگ برتر در یزد تصریح کرد: برگزاری این مراسم باشکوه و مفرح با حضور مسئولان ارشد وزارت ورزش و جوانان، والیبال فدراسیون و مسئولان استانی و شهرستانی مایه مباهات ورزش یزد بودند که البته توفیق برگزاری و میزبانی این آیین تاریخی به شهدااب سپرده شد. پوشش زنده و مستقیم شبکه استانی یزد و شبکه ورزش همراه با پخش اینترنتی درگاه مجازی این باشگاه به همراه آمادگی برای حضور هواداران در ورزشگاه از اقدامات انجام شده در چارچوب مسابقات قهرمانی است. مراسم

شرفت با تجلیل از هواداران و مسئولان استان و کشور که همواره حامی باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد بوده اند، گفت: 17 تیرماه پنجمین سالگرد تاسیس این باشگاه فرهنگی ورزشی در شرایطی برگزار شد که این مجموعه برگزار شد. اولین سال فعالیت خود را آغاز کرده است. تیم دسته اول والیبال داخل سالن شروع به کار کرد و در حال حاضر یکی از بهترین و مجهزترین باشگاه های والیبال ایران است که تنها در چهارمین سال حضور خود موفق به کسب عنوان قهرمانی والیبال ایران شد. در لیگ برتر که یکی از فشرده ترین و سخت ترین لیگ های والیبال ایران در جهان است، پیروز شوید. این افتخار در نوع خود یک رکورد محسوب می شود. همچنین لازم به ذکر است که در 35 سال لیگ برتر والیبال ایران تنها چهار تیم شهرستانی به مقام قهرمانی رسیده اند که یکی از آنها شهداب یزد است. این باشگاه همچنین تنها باشگاه کاملا خصوصی است که موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر والیبال ایران شده و در سه سال گذشته در تمامی نظرسنجی های استانی به عنوان پرطرفدارترین تیم ورزشی استان یزد شناخته شده است.

  سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل بار استان ساماندهی می شود

این فعال فرهنگی ورزشی همچنین در تشریح دستاوردهای باشگاه شهداب یزد گفت: حمایت از سایر رشته های ورزشی از جمله بدمینتون، هندبال و کوه نوردی به همراه مدیریت 9 تیم ورزشی در رده های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و بانوان از جمله افتخارات فرهنگی است – باشگاه ورزشی. ضمن اینکه این باشگاه در دو سال اخیر موفق شده بیش از 20 بازیکن در رده های سنی مختلف به تیم های ملی ایران عرضه کند که این خود یک رکورد محسوب می شود. علاوه بر این ما در شهداب موفق شدیم پس از 30 سال یک ورزشکار سوارکاری را تربیت کنیم و به تیم ملی جوانان ایران منتقل کنیم به گونه ای که آقای سینا نیک پور موفق شد در مسابقات قهرمانی جهان عنوان بهترین اسپک اسپورت قهرمانی جهان را از آن خود کند. لباس تیم ملی والیبال ایران.

وی در ادامه تصریح کرد: بهسازی مجموعه ورزشی شاهدیه یزد با نصب بهترین کفپوش های دنیا و تطبیق نور سالن با استانداردهای جهانی و ساخت حرفه ای مجموعه ساحلی از سکوهای حرفه ای در حوزه ورزش است. که این باشگاه توانسته است با در اختیار گذاشتن آن از ورزش برای حمایت از مسابقات قهرمانی یزد در رده های ورزشی مرتبط مهیا کند.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد در پایان از مردم شریف استان یزد، اصحاب رسانه و مطبوعات، هیئت های ورزشی و کلیه ورزشکاران و ورزش دوستان یزدی دعوت کرد تا از مجموعه ساحلی شهداب بازدید و از نزدیک این دور از مسابقات را تماشا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید