770 خانوار روستایی گلوگاه از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند هستند

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علی اصغر علیپور با ابراز خرسندی از آبرسانی 770 خانوار در دو روستای لاتکومه و خورشید کالا در شهرستان گلوگاه، 3 چشمه و حوض جمع آوری به حجم 20 مترمکعب، احداث دستگاه انتقال نیرو خط 3800 متر، اصلاح 3 هزار متر شبکه توزیع، ساخت دو مخزن ذخیره به حجم 60 متر مکعب، احداث دو ایستگاه پمپاژ و اجرای طرح برق.

وی با قدردانی از مشارکت خیرین ادامه داد: نقش و مشارکت مردم در اجرای پروژه های آبرسانی بی شک در همین راستا از خیرین وارث مرحوم حاج احمد رسولی و حاج عبدا… رسایی که دو قطعه زمین را جهت اجرای پروژه های آبرسانی لاتکومه و خورشیدکلا اهداء کردند کمال تشکر را دارم.

همچنین غلامرضا شریعتی نماینده مردم شرق استان در مجلس نیز ضمن قدردانی از تلاش های مدیرعامل و کارکنان این شرکت در اجرای جهادی پروژه های آبرسانی افزود: بر اساس موافقت مجلس یازدهم با وزارت نیرو و ستاد امام حسن مجتبی(ع) تا پایان این مجلس طرح آبرسانی به تمام روستاهای کشور با مشکل مواجه شدند. من آب می نوشم در سطح روستا تصمیم گیری شود که قطعا با حضور مدیران جهادی میسر خواهد شد و در این راستا امسال پروژه های آبرسانی زیادی در شرق استان به بهره برداری رسیده است.

در ادامه مهدی داودی فرماندار شهرستان گلوگا آن را جزئی از دشت ممنوعه کشور می داند و می گوید: تامین آب و آبیاری بهترین کار و بار خاص ذات الهی است و این امر بسیار است. وظیفه سنگینی به عنوان جانشین خداوند بر عهده شما کارکنان پرتلاش شرکت آبفای مازندران گذاشته شده است. به همین دلیل از تلاش های جهادی شما برای تامین آب مردم به ویژه در مناطق محروم و روستایی قدردانی می کنیم و امیدوارم با درایت و تلاش جهادی شما کمبود آب در برخی روستاهای روستایی نیز برطرف شود.

  شهرداری کوم تلاش می کند تا شریان های شهر را برای افراد دارای معلولیت و افراد روشن فکر مناسب سازد

دیدگاهتان را بنویسید