پیش بینی ایجاد 250 شغل در مازندران

به گزارش خبرگزاری مازندران موج، مهدی ایزدی با اعلام این خبر اظهار داشت: این تسهیلات که از بند الف تبصره 18 به هنرمندان و صنعتگران پرداخت می شود، انقلابی در حوزه صنایع دستی مازندران خواهد بود.

این را گفت، گفت که این امکانات کارگاه صنایع دستی افرادی که دارای پروانه فعالیت هستند به صورت کارگاهی فعالیت می کنند و به صورت انفرادی حقوق دریافت می کنند، افزود: تاکنون با درخواست 163 متقاضی برای دریافت تسهیلات به ارزش 450 میلیارد ریال موافقت شده است که از این تعداد 13 متقاضی دارای پروانه کارگاهی و 150 متقاضی نیز کارگران انفرادی حوزه هستند. از صنایع دستی

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اشاره به اینکه کارگاه های صنایع دستی پس از دریافت تسهیلات مذکور برای 15 تا 20 شغل جدید برنامه ریزی و اعلام آمادگی کرده اند، گفت: با پرداخت این تسهیلات به متقاضیان 250 نفر فرصت شغلی برای ایجاد در زمینه صنایع دستی.

وی یادآور شد: بازدیدهای نظارتی از کارگاه های تولیدی مشخص شده برنامه ریزی شده و در حال انجام است و برنامه ها در مرحله آشنایی با پرونده بانکی و کارت جاری است.

ایزدی تصریح کرد: تسهیلات تبصره 18 سیاست حمایت از هنرمندان در نظر گرفته شده است، در حال حاضر توسعه و تجهیز و ایجاد مشاغل جدید در کارگاه های صنایع دستی از اولویت های معاونت صنایع دستی است.

  بارش باران و برف در مناطق مختلف کشور

دیدگاهتان را بنویسید