پل حلت پوشان با جابجایی بقیه تاسیسات تکمیل می شود

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار است وی در بازدید از پروژه پل خلعت پوشان و بازگشایی مسیر میدان بسیج که در قالب هشتمین انتصاب خدمت شهرداری تبریز انجام شد، گفت: پروژه پل خلعت پوشان یکی از پروژه های بزرگ منطقه 9 است. که در انتهای خیابان 65 متری هاوران واقع شده است.

هوشیار افزود: با اجرای این طرح شهرستان خاوران از نظر دسترسی و حمل و نقل از بن بست خارج می شود زیرا انتهای این پروژه به میدان بسیج متصل می شود.

شهردار تبریز وی ادامه داد: پروژه پل حلت پوشان از سال 1393 آغاز شده و طی سه ماه 60 درصد پیشرفت داشته است و اکنون در صورت جابجایی مابقی تاسیسات، هشت ماه دیگر به بهره برداری می رسد.

انتصاب یکی از برنامه های جدید مدیریت شهری تبریز است که فرصتی را برای شناسایی مشکلات خاص مناطق و همچنین رفع آنها با هماهنگی سایر نهادها و مسئولان استانی فراهم می کند.

لازم به ذکر است پیش از این این ماموریت در مناطق 1، 4، 7، 8 و 6، 5، 3 شهرداری تبریز به منظور بررسی مشکلات موجود در مناطق و بازدید از پروژه ها و دیدار با اقشار مختلف مردم و حضور در منطقه 9 برگزار شد. ، هشتم انتصاب خدماتی شهرداری تبریز در نظر گرفته شد.

  شورای امنیت تحریم تسلیحاتی لیبی را تمدید کرد

دیدگاهتان را بنویسید