وزیر نیرو: اعتبار مناسب برای پروژه های آبرسانی کرمانشاه تامین می شود

169799901 خبر عجیب

شفقنا- وزیر نیرو با اشاره به اجرای پروژه های متعدد آبرسانی در استان کرمانشاه، گفت: در تلاش هستیم تا هر چه سریعتر اعتبار مناسبی برای استفاده از این تخصیص پیدا کنیم.

به گزارش شفقنا، «علی اکبر محرابیان» روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی که در سالن جلسات سد ازگل برگزار شد، گفت: هدف از سفرهای استانی مسئولان در کشور بررسی است. مسائل و موضوعات و رفع موانع اجرای پروژه های عمرانی و اصلی.

وی با اشاره به اجرای سامانه گرمسیری در ثلاث باباجانی گفت: این سامانه طرحی برای توسعه اقتصاد و کشاورزی مناطق مهم و استراتژیک است که با پیشرفت خوبی به ویژه در استان کرمانشاه در حال اجراست.

محرابیان آب را مهمترین مشکل شهرستان ثلاث باباجانی برشمرد و افزود: با توجه به منابع آبی شهرستان نباید مشکلی در تامین آب داشته باشیم البته با هدف اعطای اعتبار برای پروژه های عمرانی برای رساندن آب به شهر شهرها و روستاهای دارای کم آبی در این شهرستان مشکلات موجود کاهش می یابد.

وزیر نیرو تاکید کرد: مشکل آب شرب میرآباد ثلاث باباجانی با همت جهادی که از امروز آغاز می شود باید ظرف سه تا چهار ماه برطرف شود.

وی یادآور شد: مهمترین کار در شهرستان ثلاث باباجانی آبرسانی از سد آزادی به دشت حر است که همکاران آب منطقه ای باید مطالعه طرح حل مشکل این شهرستان را در کمترین زمان و با کمترین زمان آغاز کنند. اعتبار بخشی که یکی از مطالبات برحق مردم است.

محرابیان همچنین به طرح جهاد آبرسانی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: قراردادهای خوبی برای آبرسانی به روستاهای فقیر کشور منعقد شده است که با توجه به این قرارداد می توان مشکل تنش آبی در روستاهای استان را با با همکاری بسیج سازندگی قرارگاه نجف و حتی در صورت لزوم با کمک پیمانکار بخش خصوصی ظرف مدت 2 سال رفع شد.

  مرگ 24 نوجوان موتورسوار در تصادفات شهری در اصفهان

وزیر نیرو در خصوص تکمیل دیگر پروژه های در دست اجرا در شهرک ثلاث باباجانی گفت: با آزادسازی اعتبارات لازم شاهد تکمیل بیمارستان 30 تختخوابی، تونل سیاه طاهر و مجتمع اداری خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید