هر دولت و ملتی که می خواهد قدرت بگیرد باید از طریق قدرت علم باشد

به گزارش خبرگزاری موج، خجت الاسلام والمسلمین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع طی سخنانی در نخستین همایش استانداران و تبیین جهاد که صبح امروز در سازمان جغرافیایی کشور برگزار شد، گفت: نیروهای مسلح که کار ارزشمندی که سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در تدوین اطلس دستاوردهای انقلاب اسلامی انجام داده است، بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: خداوند به پیامبر(ص) فرمود از نعمت هایی که به مردم داده ایم به آنها بگویید و اگر بخواهیم بگوییم بزرگترین نعمت ها نعمت امام است. و ولایت، ما در آستانه عید غدیر هستیم، این نعمت بسیار بزرگ است. این است که بدون این نعمت و بیان آن، حتی تمام تلاش های پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، اگر در غدیرخم اعلام نشود و دین، دین و جهاد، نماز نباشد، رسالت را ناقص می گذارد. و حج بدون ولایت پذیرفته نمی شود. وقتی پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) در غدیرهم ولایت علی (علیه السلام) را اعلام کرد، خداوند متعال اعلام کرد که امروز دین را برای شما تمام کردیم.

خجت الاسلام آقاجانپور گفت: اسلامی که برخی کشورهای حوزه خلیج فارس بر اساس آیات قرآن کریم دارند، دین و اسلام واقعی نیست.

وی تصریح کرد: به برکت ولایت دین به کمال رسیده و اسلام واقعی اسلام علوی بر اساس آیات قرآن کریم است. بر همین اساس می گویند عید غدیر را جشن بگیرید زیرا عید غدیر روز شادی و تبریک است و این عید را به یکدیگر تبریک می گویند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خاطرنشان کرد: باید خداوند متعال را شاکر باشیم که ما را در زمره مراجعان به امیرالمومنین علی علیه السلام قرار داده است. نعمت بزرگ خداوند متعال بود که پیروزی انقلاب اسلامی در کشور ما به عنوان معجزه قرن اتفاق افتاد تا اینکه هیچ تحلیلگری به چنین انقلابی فکر نمی کرد.

  ژاپن 700 هزار دوز واکسن آسترازنکا به ایران اهدا کرده است

حجت الاسلام والمسلمین آقاجانپور با اشاره به تدوین اطلس دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران توسط سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح گفت: مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین در این میدان جنگ تاکید دارند. جایی که دشمن با استفاده از امپراتوری رسانه ای تلاش می کند دستاوردهای انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرد، جهاد تبیین این راه مقابله با این جنگ است.

وی ادامه داد: ایران امروز به چرخه کامل فناوری فضایی رسیده و در جراحی قلب و پیوند قلب و سلول های بنیادی رتبه اول جهان را دارد و به مقام علمی رسیده است. هر دولت و ملتی که می خواهد قدرت بگیرد باید از طریق قدرت علم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین آقاجانپور گفت: آمریکایی ها و اروپایی ها می خواهند انحصار علمی و فناوری در حوزه های مختلف هسته ای و پزشکی در دستشان باشد اما ایران اسلامی به برکت خون شهدا این انحصار را شکسته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خاطرنشان کرد: در طول چند صد سال گذشته حاکمان خیانتکار و نالایق شهرها و سرزمین های ما را تسلیم کرده اند، اما جمهوری اسلامی ایران اجازه نداده بخشی از خاک کشور در خاک باقی بماند. دست دشمن در جنگ تحمیلی امروز قدرت دفاعی ما بومی است و هواپیماهای جنگنده، کشتی های اقیانوس پیما و ماهواره می سازیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع افزود: امروز دشمنان سرمایه گذاری کردند و دستور رفع حجاب دادند زیرا می دانند این دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت ایمان و اعتقاد، عزت و خط قرمز ماست. عفاف و حجاب و ناموس ماست».

  پروازهای چارتر برای اربعین ممنوع شد

دیدگاهتان را بنویسید