نوری: تغذیه دانش آموزان مناطق محروم سال آینده معرفی می شود

خبر عجیب

شفقنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: در آخرین ماه سال تحصیلی اطعام دانش آموزان مناطق محروم به صورت آزمایشی در ۲ استان معرفی شد و سال آینده اجرایی می شود.

به گزارش شفقنا از مهر، یوسف نوری بعدازظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اسلام آباد غرب اظهار داشت: حاصل سفرهای استانی تاکنون 25 هزار میلیارد تومان تنها در بحث آموزش و پرورش به استان ها اختصاص یافته و همین روند در حال انجام است. در سایر بخش ها انجام می شود

وی گفت: با توجه به برنامه ریزی هایی که از گذشته در اسلام آباد غرب و استان کرمانشاه آغاز شده بود، انتظار می رفت امروز اسلام آباد غرب قطب شرکت های کشاورزی کرمانشاه باشد و با الگوی راهبردی مناسب به سمت ایجاد اشتغال حرکت کند. .

وزیر آموزش و پرورش گفت: در راستای تحقق شعارهای عدالت محور دولت سیزدهم، مدارس بازگشایی شدند و با وجود زمزمه ها، آمار کرونا نیز کاهش یافت و بازگشایی مدارس باعث شد چندین میلیون دانش آموز از موسسات آموزشی مجازی محروم شوند. در کشور برای یادگیری .

وی با بیان اینکه نزدیک به 10 سال از ارائه طرح ارزشیابی معلمان در کشور می گذرد، گفت: طرح اجرای طرح طبقه بندی معلمان از اول شهریورماه آغاز می شود.

نوری خاطرنشان کرد: در آخرین ماه سال تحصیلی تغذیه دانش آموزان مناطق محروم به صورت آزمایشی در 2 استان معرفی شد و در سال آینده اجرایی می شود.

وی گفت: نیمی از اعتبار 24 چمن مصنوعی مدرسه، 24 سالن ورزشی مدارس و هفت زمین بازی ساحلی در استان کرمانشاه توسط وزارت آموزش و پرورش تامین شد و این برنامه ها از جمله پروژه های تعطیلی بود که مجددا آغاز شد.

  موضوع حفاظت از محیط زیست بسیار مهم است

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: 38.5 درصد بیکاری در شهرستان اسلام آبادغرب بسیار بالا است در حالی که در استان همجوار 11 درصد است. عیلام.

وی ادامه داد: جذب نیروهای بومی در اسلام آباد غرب باید در اولویت قرار گیرد و نیروهای بومی آماده کار و تجربه کافی باشند.

نوری خاطرنشان کرد: در برخی موارد زمینه کار وجود دارد اما اشتغالزایی صورت نمی گیرد و یکی دیگر از دلایل بالا بودن نرخ بیکاری در این شهرستان این است که پروژه های ناتمام زیادی وجود دارد که باید هر چه سریعتر افتتاح شوند.

دیدگاهتان را بنویسید