میلاد خاتمی به اتهام فساد مالی متهم شد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، کیفرخواست میلاد حاتم آبادی فراهانی معروف به «میلاد خاتمی» پس از صدور در دادگاه عمومی و انقلاب تهران به شعبه 15 دادگاه عمومی و انقلاب تهران ارجاع شد. .

در کیفرخواست صادر شده علیه میلاد خاتمی، فرزند محسن، اتهام فساد مالی در کشور از طریق گسترش فساد در سطح وسیع و اخلال در نظام پولی و ارزی کشور حداقل بیش از نیم میلیون دلار (550 هزار و 290 دلار) اعلام شده است. و پولشویی به همین میزان مرکز قمار محسوب می شود و فساد را ترویج می کند.

لازم به ذکر است در این کیفرخواست نام ۲۱ متهم دیگر نیز ذکر شده است.

«میلاد خاتمی» که یکی از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی خارج از کشور بود، در اسفندماه ۱۳۹۷ با صدور اخطار قرمز پلیس بین‌الملل شناسایی، دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

متهم با ایجاد سایت‌های قمار و شرط‌بندی و کسب مال از این طریق، سبک زندگی اشرافی و تجملی را در صفحات مجازی تبلیغ می‌کرد و مخاطبان خود را برای دستیابی به چنین امکاناتی به قمار و قمار تشویق می‌کرد.

بیشتر سایت‌های قمار و شرط‌بندی که توسط شبکه‌ای که میلاد خاتمی در آن عضویت دارد تبلیغ می‌شود، در واقع الگوریتم‌های کلاهبرداری هستند و افرادی که در آن‌ها شرکت می‌کنند با روش‌های پیچیده فریب مالی می‌خورند.

  ایازی: «زندگی» تبیین آن چیزی است که باید و نباید باشد

دیدگاهتان را بنویسید