قاضی زاده هاشمی: کارت شناسایی برای کوله گردها در حال اجراست

download 2 1 خبر عجیب

شفقنا- معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در مورد کوله‌نشینان، دولت با کمک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح ویژه‌ای را برای ساماندهی کوله‌نشینان و ارائه شناسنامه به کوله‌نشینان اجرا می‌کند.

به گزارش شفقنا، سید «امیرحسین قاضی زاده هاشمی» پنجشنبه شب در سفر به شهرستان پاوه با اشاره به معضل بیکاری تحصیلکردگان افزود: دولت در بحث اشتغال، منابع طرح جامعی را دنبال می کند. برای ایجاد اشتغال فراهم شده است. به سمت حرکت کارآفرینی و اشتغال غیردولتی برویم که نیازمند فرهنگ سازی است.

وی گفت: تبصره 16 به تصویب دولت رسیده و منابع مالی آن ابلاغ می شود.

معاون رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه پاوه نماد وحدت، همزیستی، تلاش مشترک یک ملت برای حفظ موجودیت، مقاومت، صداقت و اتحاد بین نیروهای اهل سنت و شیعه برای پاسداری از آرمان های انقلاب و اطاعت از امام (ره) است، تصریح کرد: و یک الگو این برای کل کشور است وی افزود: 5 مرداد سالروز شکست حصر پاوه به فرمان امام (ره) است که در ابتدای انقلاب دروازه تاریخی حفظ تمامیت ارضی بود.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه مردم شهرستان پاوه در این سفر مشکلات خود را مطرح کردند، ادامه داد: ستاد سفری در دولت در معاونت اجرایی رئیس جمهور وجود دارد که مسائل شخصی و عمرانی را پیگیری می کند، حدی به نام قانون وجود دارد و چه زمانی. در بحث در مورد مسائل کلی، ما محدودیتی در نام منابع مالی داریم که باید اولویت بندی شود و بنابراین مواردی که نیاز به بودجه دارند بیشترین زمان را می گیرند.

  رئیسی: بیانیه گام دوم انقلاب است که الهام بخش ملت های مسلمان است

وی گفت: پروژه نیمه تمام آبرسانی به طور جدی در دستور کار قرار دارد. در حال حاضر مذاکراتی برای تامین آب و تکمیل این پروژه در حال انجام است و حدود 70 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه آبرسانی پاوه در نظر گرفته شده است.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: توسعه و تبادل بیشتر اقتصادی در ساخت بازارچه مرزی نیازمند مذاکره و تبادل با کشور مقابل است که با افزایش این مراکز مشروط بر اینکه فقط وارداتی نباشد، صادراتی هم باشد بسیار مناسب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید