عاملان قتل خرس و توله اش در ایزچ دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، احمد امیری در جمع خبرنگاران با اشاره به طناب دور گردن خرس و کشته شدن آن گفت: به دلیل از بین رفتن قلاده خرس به همراه توله آن در منطقه روستاهای کالا. سفید و لشکرگاه در منطقه مرغه شهرستان ایذه روز دوشنبه (30 تیرماه) با هماهنگی دستگاه قضایی و همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان ایذه، دستور دستگیری سه نفر از متخلفان و متخلفان صادر شد. مقصر اصلی دستگیری خرس که منجر به مرگ این حیوان شد.

وی افزود: بعدازظهر دیروز (31 تیرماه) به همراه پرسنل نیروی انتظامی محل وارد منزل این افراد شده و متخلفان در چنگال قانون گرفتار شده و هم اکنون با دستور مقام قضایی در بازداشت به سر می برند. .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایذه گفت: این سه نفر در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده، با بدرفتاری با حیوانات و در نهایت باعث مرگ یک خرس، افکار عمومی را آزرده و جریحه دار کردند.

امیری افزود: طبق تحقیقات محلی احتمال کشته شدن خرس قبل از خرس مادر وجود دارد. اما با توجه به اینکه هنوز سرنوشت دقیق خرس مشخص نشده است، تحقیقات از عاملان تا مشخص شدن نهایی وضعیت خرس ادامه دارد.

وی گفت: از زحمات، همکاری و زحمات استاندار مرکزی ایذه، دادستان و رئیس دادگستری، فرماندهی انتظامی ایذه و فرماندهی کلانتری هلایجان در این زمینه تشکر می کنیم.

  نیمی از تسهیلات 32 هزار میلیارد تومانی به بنگاه های خرد تعلق می گیرد/ بانک ها در صورت عدم بازپرداخت تسهیلات جریمه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید