طرح نهضت ملی مسکن در استان اصفهان تعطیلی ندارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در راستای تکریم ارباب رجوع و تسریع در روند خدمات رسانی به متقاضیان طرح ملی ترافیک مسکن، پیشخوان خدمات مشترکین ویژه این طرح عظیم ملی در این اداره کل فعال و افتتاح شده است. راه و شهرسازی استان و شهرستان های اصفهان.

کارشناسان مستقر در این میز خدمت که از حوزه‌های «املاک و حقوق» و «مسکن و ساخت‌وساز» هستند، علاوه بر راهنمایی و تشریح روند اجرای طرح ملی ترافیک مسکن، برای ارتقای سطح رضایت مشتریان، برای بررسی درخواست های تغییر فرم و …، بررسی و بررسی مدارک و پرونده های داوطلبان در مجلس، انجام و پاسخگویی به مکاتبات لازم.

با توجه به ثبت نام بیش از 422 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان هر روز با حجم زیادی از متقاضیان از شهرستان ها یا شهرهای جدید استان اصفهان مواجه است. .

مدیران و کارشناسان حوزه های مرتبط با طرح نهضت ملی مسکن در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان تا ساعات پایانی شب و در ایام تعطیلات رسمی کشور در محل کار خود حضور دارند و برای تسریع در امور بی وقفه تلاش می کنند. طرح نهضت ملی مسکن استان.

روند و گردش کار برای متقاضیان این پروژه در استان اصفهان مطابق با مصوبه هیئت مدیره مسکن استان می باشد به این صورت که پس از ثبت نام متقاضی در سامانه، سه استعلام شامل ( فرم ج استعلام، مرجع در ثبت نام مرجع دفتر و بانک). در صورت قرمز بودن این مراجع، متقاضی مردود و از فرآیند حذف خواهد شد.

  وضعیت وخیم 10 بیمار عروق کرونر در کوم

اما در صورت سبز بودن استعلام ها، پیامکی برای متقاضی دریافت می کنند که به باجه دولت مراجعه و مدارک را بارگذاری کند و پس از مراجعه متقاضی و انجام اقدامات لازم، پرونده وی برای بررسی و تایید به نماینده منتخب ارسال می شود.

پس از این مرحله حساب باز می شود و متقاضی پیامک همراه با واریز پرداخت دریافت می کند و پس از پرداخت اولیه توسط متقاضی پروژه به وی اختصاص می یابد. مابقی مبلغ در پایان فونداسیون، 25 درصد در پایان فونداسیون، 25 درصد در پایان داربست و سقف، 25 درصد در پایان مهاربندی، 20 درصد در پایان نازک کاری و 15% در محل تحویل.

به منظور تسریع در ارائه خدمات در حوزه طرح نهضت ملی مسکن، ادارات راه و شهرسازی شهرستان های استان اصفهان به سامانه ها و دسترسی های لازم مجهز شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید