برگزیدگان دومین جشنواره بین المللی رسانه ای امام رضا (ع) معرفی شدند

خبر عجیب

شفقنا- دومین جشنواره بین المللی رسانه ای امام رضا (ع) صبح امروز با برگزاری مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

اختتامیه دومین جشنواره بین المللی رسانه ای امام رضا (ع) صبح امروز پنجشنبه 2 تیرماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ماراوی، تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید در تالار قدس حرم مطهر رضوی
در نهایت از برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف با اهدای لوح تقدیر و جوایز ویژه تجلیل شد که فهرست برگزیدگان به شرح زیر است:
بخش اسناد داخلی
رتبه اول: هاشم مسعودی برای «در این بهشت ​​بی پایان»
مقام دوم: رهبر کنبری شمس آباد برای قطعه «قالیچه برای عرش»
مقام سوم: یوسف سبحانی بیدختی برای اثر «راه ولایت»
بخش ویدیوی داخلی
مقام اول: سید صادق حسینی برای اثر «پناهگاه»
رتبه دوم: محمدصادق رمضانی مقدم برای لاتاری
رتبه سوم: سجاد کفلاباشی برای اثر حس هشتم
بخش بین المللی مستند
برگزیده: خجت الله عدالت پناه برای اثر «در قرنطینه»
ستودنی: هاشم مسعودی، برای رئیس
بخش فیلم بین المللی
برگزیده: امیر سهیل سرافرازی برای اثر «کجا»
قابل تقدیر: سید محمد کاظمی، برای حدس
گروه برنامه ریزی برنامه های صدا و سیما
برگزیدگان: مهدی رئیسی برای فیلمنامه «سلام تولدت مبارک» و فهیمه حیدرزاده برای انیمیشن «ترنج و پر طلا»
فیلم کوتاه
قابل تقدیر: محمدمهدی فهریان برای «تلفنی»
بخش برنامه های تلویزیونی
مقام دوم: هادی سامی ظفرکندی از شبکه یک سیما برای اثر خادم الرضا(ع)
مقام سوم: هادی آشتیانی از شبکه سه سیما برای اثر “مثل ماه”
ذکر ویژه: امیرپور وزیری، برای سریال گره
افتخار: محمد امین پرواس، برای بی اینته
بخش برنامه های تلویزیونی بین المللی
شایسته تقدیر: اثر «امین الله» پخش شده از شبکه جهانی امام رضا (ع).
بخش اخبار بین الملل
برگزیده: یوسف جلالی از پرس تی وی، برای تولد عشق
بخش اخبار رادیو و تلویزیون
مقام اول: مهدی رهنما از خبرگزاری صدا و سیما برای اثر «تفت جدا بافت»
نایب قهرمان مشترک: اکرم صاحب علم باشگاه خبرنگاران جوان برای قطعه «گل هایی به رنگ و بوی عشق» و زهره بیادی از خبرگزاری «صد و سیما» در مرکز قم برای قطعه «تغییر خدمت» “
مقام سوم: اعظم فریدون مقدم از رادیو خبر، برای اثر «آزادی مادران دربند»
قابل تقدیر: سمانه علی اکبری مرکز خراسان رضوی خبرگزاری صداوسیما برای «مشهدالرضا شهر رویاها»
بخش نمایش های رادیویی
رتبه اول: اصغر پورامان برای اثر قطار
مقام دوم: فرشاد آذرنیا برای اثر «شهادت یاگوت»
مقام سوم: روشنک ذوالفقاری برای اثر «آخرین نامه»
بخش کاربر فعال در شبکه های اجتماعی
مقام اول: محمدرضا پیشگاهی
مقام دوم: راضیه گلمی
مقام سوم: نرگس یارمحمدی
بخش پست های رسانه های اجتماعی
مقام اول: مرتضی قربانی برای کمپین «رفاقت کاراد».
مقام دوم: علی رضا قاسمی برای پست “درود بر شما از راه دور (درد دل آتش نشان هرموجی با امام رضا(ع))”
مقام سوم: الهه سادات حسینی برای روزه ولادت امام هشتم علیه السلام.
اعتبار: مهدی شامحمدی به دلیل انتشار گزارشی با عکس های حرم مطهر
گروه پایان نامه ها و پایان نامه های دانشجویی
رتبه اول: دکتر محمدرضا انوری از دانشگاه باقرالعلوم قم، برای پایان نامه «تحلیل فرهنگی- انتقادی کنش نمایشی بر اساس تاریخچه ارتباطی امام رضا(ع)»
رتبه دوم: فاطمه عسگری از دانشگاه صدا و سیما برای پایان نامه «توانایی های نمایشی کرامت رضوی برای نمایش رادیویی»
رتبه سوم: مرتضی طاهری از دانشگاه صداوسیما، برای پایان نامه «سیره موعظه امام رضا (ع) در مواجهه با ادیان و مذاهب و روش های کاربرد آن در رسانه ملی»
قابل تقدیر: علی جانفضا از دانشگاه قرآن و حدیث قم برای پایان نامه «مهارت های ارتباطی مؤثر در گفتار و رفتار امام رضا (علیه السلام)»

  ساخت شهرهای جدید در نواحی ساحلی هرمزگان

بخش عکس خبری
مقام اول: حمید وکیلی از خبرگزاری فارس برای عکس «باران شب قدر (تفریح ​​شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در حرم رضوی)»
مقام دوم: محمد حسن صلواتی از شهرآرا، برای مجموعه عکس جاده های گمشده
مقام سوم: هادی دگانپور از خبرگزاری آنا برای عکس «حانیم چودری (آستانه امام هشتم)»
گرافیک و اینفوگرافیک
مقام اول: حامد مقوری برای «ما همه نوکر خود و امام رئوف هستیم»
مقام دوم: زینب ربانی خواه برای اثر دستان من درگیر و قبله هشتم.
مقام سوم مجموع: مهدیه قاسمی برای اثر «امام رئوف» و محمود بازدار برای اثر «کمپین ملی آقا سلام». ما از شما خوشحالیم”
ستودنی: مصطفی شفیعی برای اثر «بازنمایی تصویری منوره روضه در قرن هشتم»
گروه انیمیشن و موشن گرافیک
مقام اول: فاطمه خدیور از صدا و سیما همدان برای قطعه «ماه کامل»
رتبه دوم: مهسا زینی از صدا و سیمای یزد برای اثر «گالی»
مقام سوم: شهرام بیگی هرچگانی از حوزه هنری گلستان برای اثر چشمان کاغذی
بخش طراحی بازی و نرم افزار
برگزیده: پریسا سوراب چی امیرخاییزی، برای بازی حرف گنبد طلایی با استفاده از فناوری واقعیت افزوده برای کودکان
ستودنی: سید محمد جواد حسینی برای اپلیکیشن کتابخانه ثامن الائمه و خورشید شرقی
بخش سرصفحه:
برگزیده: مهدی توحیدی از روزنامه قدس، برای تیتر “گنبد خورشیدی در محاصره غول های سیمانی”
بخش تحریریه و نکات:
مقام سوم: بنیامین یوسف زاده از روزنامه شهرآرا به خاطر یادداشت «آقای رئیس جمهور واقعاً به کار زیارت ادای احترام کنید»
بخش مصاحبه
مقام اول: فاطمه مرادزاده از روزنامه جام جم برای قطعه «از امامزاده داود تا ملکوت امام رضا (ع)»
مقام دوم: مریم شریفی از خبرگزاری فارس، برای قطعه «آرزوی معلولان شنوایی در مراسم احیای حرم امام رضا(ع) برآورده شد».
مقام سوم مشترک: آزیتا ذکا از خبرگزاری رضوی برای مقاله «توجه ویژه حضرت به زیارت اول» و محمدحسین مروج کاشانی از روزنامه قدس برای مقاله «معماری واحد در هندسه زیارت».
بخش اخبار
مقام اول: حنان سالمی از خبرگزاری فارس برای کار «ماهی که سلطان نور شد»
رتبه دوم: هما سعادتمند از روزنامه شهرآرا برای «نظر شیرین شهر»
مقام سوم: سمانه علی اکبری از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی برای «مشهد شهر رویاها»
روبریک برنامه رادیویی ترکیبی
مقام اول: مینا نیکانیچ از رادیو تهران برای «خواب خوب خادمی»
رتبه دوم: مجتبی حسنی از رادیو جوان، برای قطعه “حالم با تو خوب است”
مقام سوم: سید محسن حکمت آرا از رادیو مرکز آبادان برای برنامه کودک شکوفه های امید
ستودنی: زهرا محمدی کاراسکال از رادیو چی چشت، برای اثر «در دایره عشق»
جایزه ویژه هیئت داوران
بهروز شعیبی و محمود بابایی به عنوان کارگردان و تهیه کننده فیلم «بدون رزرو»

  حضرت آیت الله جوادی آملی در دیدار اساتید حوزه علمیه کوم: همه حوزه های علمیه شیعه مدیون حوزه علمیه نجف هستند/ روایات علمای بزرگ قم و نجف باید مورد توجه قرار گیرد.

تقدیر ویژه خادم الرضا (ع) سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
هادی سمیعی برای برنامه تلویزیونی خادم الرضا (ع) و سیده تکتم سیدی برای کار سردار دلها

شایان ذکر است در برخی از بخش‌های جشنواره، هیئت داوران اثری را شایسته رتبه‌های بالا تشخیص ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید