برای منطقه 5 شهرداری قم در دهه ولایت آماده باشید

برای منطقه 5 شهرداری قم در دهه ولایت آماده باشید

مدیر منطقه 5 شهرداری قم از هوشیاری منطقه 5 شهرداری قم در دهه ولایت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، زین العبدین قراچورلوی وی با اشاره به دهه ولایت و افزایش سفر به شهر قم گفت: با توجه به افزایش سفر به شهر قم و تردد مسافران در مسیر حرم تا مسجد مقدس جمکران، شهرداری پنج اقدامات لازم برای استقبال و اسکان مسافران انجام شود.

وی از آمادگی تمامی نیروهای وظیفه شهری این حوزه شهری خبر داد و افزود: تمامی نیروهای وظیفه شهری اعم از نواحی و وسایل نقلیه موتوری و همچنین تخلفات شهری در حالت آماده باش هستند و تمامی تعطیلات در این ایام لغو می شود.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، تغییر نیرو در سه شیفت کاری انجام شده و تمامی نیروها به صورت شبانه روزی و تا پایان دهه مبارک فجر در تمامی نقاط منطقه پنج حضور خواهند داشت. استان.

وی به آذین بندی به مناسبت دهه ولایت با متن «عید قربان تا غدیر» توجه کرد و گفت: نظافت و پاکسازی معابر با نظارت کامل انجام شده و تلاش می شود تا منطقه در بهترین شرایط برای پذیرایی از مسافران و زائران.

کاراچورلوی تاکید کرد: هماهنگی با بزرگراه از نظر ترافیک و پارکینگ های اطراف رینگ مسجد مقدس جمکران نیز انجام شده تا مسافران و زائران با کمترین چالش ترافیکی به مقصد برسند و از پارکینگ ها استفاده کنند.

  هشدار برای نفوذ گسترده خاک بعدی از عراق به خوزستان

دیدگاهتان را بنویسید